Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hízhatnék meg?

Hogy hízhatnék meg?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 42 kg. Mindenki b*sztat, hogy jajj de vékony kicsi lány, kicsit hízzál meg, és ez nagyon idegesít.Ha sokat eszem is, lassan hízom, mert ha egy-két nap nem eszem annyit, már le is adom. 14/l
2012. aug. 1. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Én is ilyen voltam (annyira nem voltam vékony, de kövér sem), akkor 170/55-56 kg. Bármennyit ehettem nem híztam, ha mégis felszedtem 1-2 kilót simán le tudtam adni. Ez tartott kb. 14-15 éves koromig. Amikor felszedtem 5 kilót nyáron. Nem is aggódtam, mert gondoltam, hogy majd lemegy a suliban. Hát de nem... Elkezdtem tornázni, kevesebbet ettem, lement 3 kiló. Az vissza is jött tavaly nyáron. Elkezdtem tavasszal tornázni, de nem fogytam tőle... Most 60-61 kg vagyok :( Nem tudok fogyni, sőt inkább oda kell figyelnem,hogy el ne hizzak.

Visszasírom azt az időt, amikor nem tudtam hízni :)

17L

2012. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, aztán olyan 15 éves koromban szépen feljöttek a kilók, és a végén a 165 cm-hez kb. 65 kiló lettem.


Most szerencsére már megint lefogytam, de nagyon oda kell figyelnem, hogy tartani tudjam. Iszonyatosan könnyen hízok, 2-3 kiló feljön egy-két nap alatt, leadni meg rengeteg idő, és nagyon nehéz. :(


Szóval örülj neki, és ne akarj direkt hízni. Majd úgyis nőiesedsz nemsokára.

2012. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, ez megnyugtató :)
2012. aug. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!