Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, hogy tudnék, homokóra...

Lányok, hogy tudnék, homokóra alakot csinálni magamnak? Milyen edzés vagy milyen eszköz kell hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, szeretnék csinos lenni! :) Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 1. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát testformát nem tudsz magadnak varázsolni, azzal kell születni. De ha a hasadra edzel, akkor biztos a derekad is keskenyebb lesz, úgy jobban látszik majd a csípőd is :)
2012. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnaptól kezdek hasra edzeni!:D
2012. aug. 1. 21:28
 3/6 Penszy ***** válasza:
attól függ,milyen adottságaid vannak?!ha kell diétázz a felülés is jó,de az étkezés nagyon fontos.ajánlom a zumbát is,most lehet sokan lehurrognak,de nekem bevált.sokan irigylik az alakom.hát kérdezik h.csináltad?!mondom kitartással,életmódváltással és zumbával
2012. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Feltételeztem nem gömb formája van a kérdezőnek, és a súlyával nincs baja, csak a testformájával. De persze, ha kell akkor figyelj jobban oda az étkezésre! nem azt mondom hogy élj salátán, elég kezdetnek az hogy betartod az étkezési időket, nem össze vissza eszel, főleg nem este!

első

2012. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak centiken múlik akkor edzéssel, ha nagyon eltérsz a homokórától akkor csak szikével
2012. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez főként adottság kérdése. Nekem mindig is homokóra alakom volt, régebben pár kilóval több voltam, de evésre minimális odafigyeléssel és minimális edzéssel vagy anélkül akár most 90-60-92 a méreteim. Örököltem.

Amit tudok javasolni az a derék formálása, karcsúsítása, mivel főként ettől lesz valaki homokóra. A hulla-hopp karika és a fűző, ami segíthet, valamint karcsúsító gyakorlatok (nézz utána).

2012. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!