Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a tetkó milyen?

Szerintetek ez a tetkó milyen?

Figyelt kérdés

Valamilyen változtatással szeretném, de az alapkoncepció az egyiptomi lótusz. Egy kis méretű tetkóról lenne szó (max 10X10es), mennyibe kerülne?

[link]


2012. aug. 1. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
színesben szép lehetne, de így igen béna
2012. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ennek mi ertelme van? mellesleg ronda is.
2012. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint, nekem nem nyerte el a tetszésem, ha esetleg a virága kicsit más lenne talán akkor :) De ha neked tetszik akkor csináltasd meg, hiszen az a lényeg!
2012. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az az értelme, kedves, hogy nekem van jelentése. Elhiszem h. valaki tetkóellenes.

Mindenképpen egyiptomi motívumot szeretnék, ezért gondoltam lótuszra. :) Viszont még egyáltalán nem biztos hogy ez lesz, meg mindenképpen egyedit szeretnék (meg módosításon is múlik). Gondoltam még Hórusz szemre is vagy Hórusz sólyomra, csak az utóbbi inkább nagyobban kivitelezhető :)

2012. aug. 2. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2012. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kérdező nem azt kérdezte kinek tetszik vagy sem...hát attól függ, hogy hol csináltatod. Szerintem egy 10x10-es olyan 15körül van.. :)
2012. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de végre valaki, akinek jelent is valamit, amit varrat!

Én oldaladon, esetleg hátad közepén, gerincvonalban tudom elképzelni.

2012. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Oldalamra nem szeretném, mert elég könnyen ingázok (testsúly) és nem szeretném ha megnyúlna. Viszont gerincvonalban gondoltam, fent. Nekem ez a motívum az újrakezdést, a múlt lezárását jelenti.
2012. aug. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!