Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a One Directionból...

Szerintetek a One Directionból Zaynnek vagy Harrynek van helyesebb arca?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem tudná,hogy hogy néznek ki :

Harry: [link]

[link]


Zayn: [link]

[link]


2012. aug. 2. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mocskos, csőgatyát hordó díszbu-zik egytől-egyik.

De ezek közül Zaynba szorult egy cseppnyi férfiasság is (ami a fejét illeti), úgyhogy egyértelmű hogy a második.

2012. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Adottságaikat tekintve mindketten verik az átlagot, ennek eredményeképp sorba nem szívesen rendezném őket, annyit mindenesetre leszögezhetünk, hogy inkább az elsőként linkelt Styles az esetem.

AZONBAN ami a stílusukat illeti, abszolút biztosítékkiverőek, femininebbek a kelleténél, gyakran rájuk nézni is megerőltető, főleg miközben a farpofáik fele a gatyájukon kívül pompáz.

2012. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra Zayn jóképűbb. De én nem vagyok egyiküktől sem elájulva, a zenéjüket sem nagyon hallgatom, arcra ismerem őket, és Zayn néz ki a legjobban közülük. 16/L
2012. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első nyert.
2012. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
zayn ..amugy meg egyik se
2012. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
....nagyon bu.zisan néznek ki a 2.talán"helyesebb"....
2012. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

leb*zizzátok őket, pedig nem is ismeritek őket...

énse vagyok hűdenagy rajongó, de nem fogom azt mondani rájuk hogy melegek, azért mert így öltözködnek.Láttál olyan videót/képet ahol csókolóznak stb. fiúkkal? nem.


szerintem Zayn helyesebb.

2012. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét értelembe véve szerintem senki sem b*zizott, ketten használtak kifejezést, melyekben szerepelt valamilyen formában a szó, de azok is kimondottan a külsőségekre irányultak, nem a tényleges szexuális orientációra.
2012. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
videoklippet láttam.. de nem azt mondtam melegek hanem hogy ugy néznek ki
2012. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Megnézem a válaszokat, várom a nagy oltásokat, és semmi. :( mivan veletek emberek..?! :D
2012. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!