Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szeretnék kéni tőletek...

Yugym kérdése:

Lányok szeretnék kéni tőletek egy szivességet mégpedig azt, hogy alkossatok rólam véleményt kép alapján amit persze (priviben kűldök) el? 22 F

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok az ismeretlen lányok véleményére jöhet kritika is főleg ez alényeg . Én magamat szépnek , jóképűnek tartom de kiváncsi vagyok , h más is így gondolja e.
2012. aug. 2. 02:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
jöhet
2012. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
oké ^^
2012. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
küldheted. Bár én férfi vagyok, de stylelist-ként dolgozom.
2012. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
KÜLD :)
2012. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Küld.
2012. aug. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Oké, küldhetsz. :)
2012. aug. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
küldesz?:))
2012. aug. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
jöhet nekem is
2012. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
Küldheted. 19L
2012. aug. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Hm... Nos, megkaptam a képeket, köszi. Először is... Az alakod az oké, szép barna vagy, talán egy picit túlságosan kisportolt, de szép még. :)

Nekem nem jönnek be a ,,mediterrán" férfiak, vagyis a barna haj-barna bőr felállásúak.

A szád egy kicsit furcsa, mindig olyan érzésem van, hogy picit csücsörítesz vagy mi. >.<

A szemed szép barna. Nekem a fejed alakja annyira nem jön be, de attól függetlenül jó.

A mellkasod király, nem lehet rossz pihentetni rajta fejem. *.*

Nem tudom, hogy a hajad-e a hibás, de kissé fura alakú a fejed.


Összességében: nekem az ajkad és a fejformád nem tetszik, az alakod, mellkasod, szemeid bejönnek. Ha magasabb vagy 180-nál, akkor kész az álompasi. ^^ Bár én inkább a skandináv típusúakat kedvelem (talán mert én is olyasmi vagyok). Nos, csak annyit, hogy hajrá. Ha pontoználak, olyan 8/10

2012. aug. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!