Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megnöveszteni a...

Hogy tudnám megnöveszteni a körmöm hosszúra anélkül hogy letörjön?

Figyelt kérdés
Reszeljem vagy ne vágjam le? Ötletek?:/
2012. aug. 2. 21:01
 1/6 Morzsa válasza:
Én mindig reszelem a körmöm,soha nem nyúlok hozzá ollóval.Ezen kívül használj körömerősítő folyadékot,vagy pedig menj el műkörmöshöz,és tetess rá zselét.Ezalatt tud erősödni a körmöd.
2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zselé alatt nekem csak vékonyodott és miután levettük, teljesen letört... :/

Szerintem is reszeld és egy csomó körömápolót lehet kapni a rossmanba stb. nézz körül, tuti találsz vagy 100at. :)

2012. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsa válasza:
Ezek szerint a zselé sem jó mindenkinek.Ha lehet kerüld még a mosogatást,súrolást,vagy kesztyűbe végezd,mert az erős vegyszer is tönkre teszi a körmöket.
2012. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem a zselé gyengíti a körmöt, hanem a béna körmös, aki szétreszeli. egyébként meg vitamindús táplálkozás erősíti legjobban a körmöket
2012. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha használsz körömlakkot, akkor ne a kínai szart (ami pl a 290es boltokban van). nekem is amiatt törtek. inkább megveszem a 3-400 ft-tal drágább körömlakkot. nekem pl erősebb lett a nyc lakkoktól, mert abban alapban van körömerősítő. ha pedig pihentetem, akkor körömerősítőt kenek fel (essence). nagyon faszán megerősödtek a körmeim. táplálkozásomon nem változtattam.
2012. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor beszerzek egy ilyen lakkot:))
2012. aug. 2. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!