Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék! Ezt...

Modellkedni szeretnék! Ezt így összehozhatnám?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretnék modellkedni, de mentőtiszt szeretnék lenni már elég rég, ennek fogok tanulni és ettől nem tágítok. :D Szerintetek ezt a kettőt lehet így vinni? Mondjuk főleg a gimis és egyetemi éveim alatt, a tanulás alatt terveztem a modellkedést.

12 évesen egy modellválogató félére jelentkeztem, felvettek volna, mert karakteres arcom van (állítólag) és természetes középhosszú vörös hajam! de azt mondták, hogy ilyen fiatalt nem vehetnek fel, gyerek modelljeik pedig nincsenek. Kosárlabdázok, imádom csinálni, de a modellek mindig olyan törékenyek szerintem. És én erős, izmos vagyok (persze nem az a testépítő szint :D) Méreteim: 170cm (növök még szerintem :D) 60kg Mell: 90cm Derék:74cm Csípő: 97cm Hosszú lábaim vannak. Igen, nem az a nádszál vagyok, de viszonylag gyorsan izmosodok/fogyok, szóval picit dolgoznék a méreteken és meglenne szerintem az ideális centi. :) 14éves vagyok. Szerintetek van esélyem, fotómodellkedni esetleg ha már ideális alakom lenne vagy nemtudom akkor kifutómodellkedni? Amúgy 38-40-es ruhákat hordok, de ezen alakítani fogok! 40-es a lábméretem és zöldeskék a szemem. :) Elég jól tudok magassarkúban menni. Légyszi segítsetek, mert nagyon szeretném mind a két dolgot csinálni, de nem tudom, hogy lehetne-e összeegyeztetni. :) Jövőre Szegeden tanulok, esetleg valami szegedi modellügynökség, ahol talán tudnának segíteni? /És utolsónak ez a sok kérés mellé: valami edzés és diéta, de főleg diéta, hogy a fölös centiktől megszabaduljak, hogy jó méretem legyen./ Köszönök mindent és bocsi a furcsa megfogalmazásért! :)


2012. aug. 3. 00:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui.: Ha kihúzom magam és szép egyenesen állok, kicsit kilátszanak a bordáim, ez gond lehet? És a combom kicsit összeér, de ezen is dolgozok.
2012. aug. 3. 01:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos a modellek elég vékonyak még én sem tartozom abba a kategóriába, pedig én vékonyabb vagyok nálad.

Én 173cm vagyok és csak 55kg..

A derekad nem elég vékony, nekem az csak 62cm.

Bár nekem a mell és csipő méretem is 10-15centivel kisebb...szóval arányos lehet, de nem igazán modell alkat.

A lábad is egy kicsit nagy egy nőhöz képest, de nem hiszem, hogy ez akkora gondot jelentene.

De azt hiszem ezeket te is tudod, mert kérdezted, hogy milyen diétát csinálj.

Van sok féle nem tudom melyik lenne az igazán jó, de most pl dinnye szezon van és vannak olyan is, hogy dinnyediéta. :D Nekem sose kellett, szóval én nem tudom melyik a hatásos. Viszont Rubint Réka napi 20perc önmagadért DVD az nagyon jóóó. :D (mondjuk inkább izmosít)

Na mindegy remélem nem keserítettelek el. Sok sikert!

A mentőtiszt dolog meg nagyon széép. :)

2012. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sztármodell akarsz lenni, akkor minimum 175 cm-nek kell lenned és vékonynak, nameg sportosnak és nagyon jól kell beszélned angolul. Elvárás amit nagyon szigorúan betartanak: maximum 62-es derék és 92-es csípő.
2012. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
minimum 175 centi és erőteljesen nyomják a 90-60-90 alatti méreteket úgyhogy...lesz mint dolgoznod az arc magában nem elég
2012. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!