Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetetk 169cm-es magassag...

Szerintetetk 169cm-es magassaghoz es ehhez 53 kilohoz normalisak ezek az ertekek?

Figyelt kérdés

Egyebkent minden nap aerobic edzest tartok,van hogy kettot is,futok napi 8km-t,van hogy reggel es este is lefutom,illetve TRX edzeseket is tartok,es jogazom.

Az ertekeim pedig: mell:85cm;csipo:59cm;derek:87;comb:52cm.


2012. aug. 3. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagyis egy gramm háj sem lehet rajtad :D. Szerintem teljesen jók a számaid.
2012. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
eznormális ..vagy lehet h egypicit kevés is
2012. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát..háj az semmiképpen sincs..ennyi mozgás mellett meg aztán főleg nincs. Nem is ezért írtam ki a kérdést,hanem mert attól félek,hogy megint kórház lesz a vége ennek a rengeteg sportnak és annak hogy időm sincs nagyon enni és nem is kívánok semmit sem. Ezért kérdeztem meg,nem szeretnék újra eltölteni egy hónapot a négy fal között..az számomra felér egy kínzással...minden nap mennem kell..hajnalban jóga egy órát,aztán elmegyek futni,délelőtt tartok egy edzést,van mikor beugrom egy csaj helyett és egy zumba órát is megtartok,aztán hazajövök,ha rá tudom venni magam,eszem...majd TRX-et tartok,azután hazajövök..este van,elmegyek futni,és esetleg előtte bekapok egy pici joghurtot..nagyon félek..nem szeretném újra megélni ami akkor történt velem 45 kilósan...köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 3. 08:21
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


elvileg alacsony, de ha egészséges vagy, akkor minden rendben.

2012. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,tisztában vagyok a BMI-mel,de igazándiból ennél sokkal fontosabb a testzsírszázalék,mikor edzeni kezdek valakit TRX-el,azzal is nagyon jól lehet formálni magát az embernek,ez főleg a pasiknál jó,mert izomnövelő,hiszen minden izmot megmozgat,ezáltal nagyobb izomtömegre tesznek majd szert..és én is meg szoktam fél évente mérni a sajátomat..mindig alacsonyabb a kelleténél,pedig én igyekszem. Voltam már pszichológusnál is,beszélgetésre jó volt,de másra nem..úgyhogy abba is hagytam. Muszáj magamba erőltetni valamilyen ételt,ezt én is tudom,de nem megy...
2012. aug. 3. 09:33
 6/13 anonim ***** válasza:
előző voltam... ismerős érzés, én 170cm magas vagyok, most éppen 65 kiló, ami normális is, sportolni nem sportolok, tornázni szoktam itthon és nem eszem eleget.. emiatt anyu is folyton piszkál, meg random bárki a környezetemben, pedig egészségesnek nézek ki és jól is érzem magam a bőrömben.
2012. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egyél egy kicsivel többet...nem sokkal...egy szendvics...vmi fött étel...lehet könnyeb kaja is...zöldség gyümölcs...bármi...már csak a vitaminok miatt is! meglátszani ugysem fog! pláne ha kórházban voltál és ezt nem akarod, muszáj egy picit ezt legyürnöd...tudom...nem egyszerü....de aztán hozzászokik a gyomrod és kivánni fogod:) ebben biztos vagyok!

23L

2012. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat...az a probléma,hogy szendvicset biztosan nem fogok enni,egyszerűen nem tudom rávenni magam,nem megy..most sietek edzést tartani,de írok még az ez előtti válaszolónak
2012. aug. 3. 11:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy most okoskodom, de csipő helyett nem derék akart lenni és derék helyett csipő? mert 87-es derék az szörnyen nagy az 59-es csipőhöz képest. :D Am szerintem meg teljesen normálisak a méreteid. Én nagyon örülnék ha ilyen alakom lenne. :)
2012. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a múltkor frissen kiszállva a zuhany alól nézegettem magam a tükörben és arra gondoltam, mennyivel jobban nézek ki, amióta nem eszem.

utána rögtön bevágtam sírva két szendvicset paradicsommal és uborkával, mert ez valami olyannak a kezdete, amit nem akarok.

2012. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!