Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm kérdés! Milyet,...

Alaszka kérdése:

Műköröm kérdés! Milyet, mennyiért?

Figyelt kérdés
Csúnya, formátlan töredezős körmeim vannak, szeretnék műkörmöt a közeljövőben valami szolidat (mert 30 éves két gyerekes anyuka vagyok), olyan franciásan kifestve, rövidet, hogy házimunkában ne zavarjon, de szép is legyen. Soha nem volt még, így érdekelnének tapasztalatok, milyet érdemes, hogyan kell "kérni" a körmösnél :)), és milyen árban vannak a különböző technikák. Fontos lenne az is, hogy tartós legyen, és ne túl drága...
2012. aug. 3. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az kb 5000 körül van egy jó körmösnél. kérni nem kell, mert ha jó körmöshöz mész, azzal kezdi, hogy beszélgettek, hogy mit csinálsz, milyen igénybevételnek van kitéve a körmöd, és ez alapján javasol anyagot és technikát. Egy biztos, ha tip-es körmöt javasol, azonnal fordulj ki a szalonból.
2012. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem a zselé a legjobb anyag, lehetőleg olyat csináltass, mert nagyon nehezen törik, és ha jól meg van csinálva, nem is levegősödik. attól függ, mennyire nő gyorsan a körmöd, de nekem elég öthetente körmöshöz járnom, és kb három óra alatt meg van csinálva.
2012. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!