Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki...

Szerintetek hogy nézek ki 10-es skálán?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2012. aug. 4. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy,ebből kifolyólag még bármilyenné fejlődhetsz.Szerintem jó nő leszel.
2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a skálákat.

Szerintem jól nézel ki, fiatal vagy, nem vagy agyonsminkelve, hasonlítasz rám, főleg az utolsó képen, mintha a húgom lennél :)

2012. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi, amúgy 14 vagyok de a harmadik kép még két-két és fél évvel ezelőtt készült. Csak a többi "friss" :)

Hát igen, mondták már hogy nem nézek ki annyinak...

2012. aug. 4. 11:32
 4/14 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló: köszi a választ! :) amúgy meg nem is nagyon szoktam sminkelni, ha meg igen akkor egy kis korrektor a szemem alá, mert folyton karikásak + vékony rétegben szempillaspirál
2012. aug. 4. 11:35
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
cicám, nekem nem tetszel, és nagyon, nagyon fiatal vagy ahhoz hogy ide pakolj ki a pedofiloknak képeket.
2012. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
10/5
2012. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalka vagy, de bájos, csinos.
2012. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy és csinos, szóval nem kell önbizalomhiány miatt idősebbnek akarni kinézni. Maradj ilyen üde, természetes s minden rendben lessz, ne agódj, s vigyázz a netre felpakolt képekkel. Mert ami egyszer felkerül....
2012. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szia, köszi és majd vigyázok velük! :)
2012. aug. 4. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Tudod azért hülyeség részedről ez a kérdés, mert ha valaki azt mondja, hogy csúnya vagy akkor teljesen magad alá zuhansz. 14 évesen az arcod még gyerek, ha egy 3-4 év múlva ugyan ezt megkérdezed, akkor valószínűleg már többre fogsz menni. :) De egyébként a szép mindenkinél mást jelent, valakinek szép vagy, valakinek nem. Amúgy mutasd meg a szüleidnek is, hogy milyen okos kislány vagy, hogy kirakod ide a képeidet. :)))))
2012. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!