Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miután leszedik a fogszabályzo...

Miután leszedik a fogszabályzom maradnak lyukak a helyében?

Figyelt kérdés

Legalábbis én ugy hallottam hogy kilyukad a fog ..

Első sorban azok válaszát kérem akiknek volt már állandó fogszabályzojuk .:)



2012. aug. 4. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget én még életemben nem hallottam ezelőtt. :D

Nekem volt fogszabályozóm. Hidd el, hogy nem lett egy lyukas fogam se alatta. :) Mielőtt felteszik rendesen megtisztítják fogad. Ugye ragasztóval rakják a kis fém izéket a fogadra, amibe majd a drót kerül, amit kis gumi karikákkal rögzítenek oda. A ragasztó meg ugye megszilárdul és az alá nem tud menni semmi a fogadhoz. Szóval ha eszel valami, akkor a kis bacik nem jutnak a ragasztó alá, ergo nem is tudnak kárt okozni a fogadban. Szóval nyugi, nem lesz lyukas a fogad a szabályzótól.

2012. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen mostad mindig, akk nem. Szélsőséges esetben elrohadhat a fog a brekett alatt, de ez nem valószínű.
2012. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , én is meglepődtem ezen ..
2012. aug. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!