Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne íveltebb...

Bratilla kérdése:

Hogyan lehetne íveltebb szemöldököm?

Figyelt kérdés

A mostanit nem szeretem, túl egyenes, kissé mogorva hatást is ad. Próbáltam úgy szedni, hogy íveltebb legyen, de nem megy, kozmetikushoz meg nem mehetek. Ötletek?

16/L



#szemöldök #szemöldökszedés #ívelt szemöldök
2012. aug. 5. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szemöldökceruza segítségével tompítsd kissé, adj neki egy kis ívet, majd fixáló géllel (Essence termék pl-DM,Rossman, Müller...)rögzítsd. A szemöldököd alatti rész árnyékolásával-kiemelésével is trükközhetsz.

Cocochic blog

2012. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet! :)

Esetleg valami tanács arra, hogy mit tegyek, hogy természetesen is így álljon?

2012. aug. 5. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem fog úgy állni, ilyen a szemöldök-vonalad, ez ellen nem tudsz tenni semmit. Valami barátnőd nem tudja neked ívesre szedni?
2012. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak ha kiszed,de lehet neked pont ez áll jól.szerintem otthon ne kisérletezz,mert sok lány ezzel ronja el.

Bár vannak rossz kozmetikusok is.Miért nem mehetsz kozmetikushoz?1000ft alatt tuti megcsinálja,nem kell tudni róla senkinek:D

2012. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amúgy tényleg, 5 perc alatt végez, 200, 500 Ft-ért simán megcsinálják a kozmetikusok.
2012. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!