Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát javasoltok? Mit...

Milyen táskát javasoltok? Mit szoktatok ti hordani?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben leszek szakközépben elsős és nem tudom, hogy milyen táskát szoktak hordani.

Háti táskát nem szeretnék a metró miatt(meg amúgy sem) de nem tudom, hogy az ilyesmi táska (nagy):


[link]



vagy amit át tudok a vállamon rakni: [link]



Ne a mintát nézzétek! :D

A kérdés az, hogy a korombeliek mit szoktak hordani és, hogy melyik a kényelmesebb ha metrózok?


2012. aug. 5. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem tök mind1, viheted teszkós zacskóba is, full lefogják sz*rn.
2012. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én buszozni szoktam suliidőben.. oké nem ugyan az mint a metró, de hasonló, na :D szóval szerintem inkább a 2.-at válaszd, mert egy idő után el fog fáradni a vállad meg a hátad, pláne hogy ha nagyon sokat kell metróznod.

nekem viszont olyasmi táskám van mint az első képen :'D kicsit ellent mond.. én lányokon inkább az elsőt szoktam látni, meg nekem is azok tetszenek jobban, viszont szerintem valamennyivel kényelmesebb a második. :)

2012. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Másodikra szavazok.
2013. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!