Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 eves vagyok 153 cm es 48kg...

18 eves vagyok 153 cm es 48kg nekem az lenne a problemam hogy nagyok a melleim 70D es emiatt nagyon sok negativ kritika er nincs onbizalmam nem tudom hogy megis mit tehetnek?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:12
 1/4 mmano88 ***** válasza:

Én 160Cm és 45 kg vagyok és 70B-s. És nagyon szívesen cserélnék veled!! Szerintem örülj neki hogy ilyen adottságaid vannak, biztos nagyon csinos lehetsz! Ne foglalkozz másokkal, ha kisebbek lennének, akkor meg az lenne a bajuk, hidd el. Ráadásul a D-s az még a pont elfogadnám kategória, nem olyan hatalmas. :)

23N

2012. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ekkora melleid lehetnek ekkora súly mellett. Nehogy szégyelld magad más véleménye miatt, annyit nem ér egyik másik szava se! A leírt adatok alapján elég mutatós egy lány lehetsz, biztos vagyok benne, hogy jó néhány férfitársammal együtt megfordulnánk utánad. :D
2012. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tehetsz, esetleg fogyhatsz hátha abból is megy le valamennyi. De sokat már igazából nem tudsz fogyni tehát... ez van. Fogadd el. Aki emiatt szól be az meg bunkó, ne is foglalkozz velük. A D kosár tényleg nagyon nagy. Ráadásul idővel hátfájást is fog okozni, ha még eddig nem tette. Akkor esetleg műtét is szóba jöhet, támogatással olcsóbban megúszod, ugye ha már egészséged miatt kisebbítteted akkor a tb támogatja.
2012. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mások ezért szilikonoztatják magukat több 100ezerért! örülj neki, de ha hátproblémát okoz, akkor lehet kisebbitő mütétet is csináltatni!
2012. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!