Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pipaszár lábon lehet segíteni?

Pipaszár lábon lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Mindig olyan pipaszár lábaim voltak, hogy tinédzserkoromtól fogva állandóan hosszú nadrágban jártam, szó szerint rejtegettem a lábaimat.

Szerintetek ez azért van, mert csak 49 kg vagyok 168 cm-el? Amúgy 45 kg volt egész tavalyig az átlagsúlyom, de inkább 43. Tavaly sikerült végre felhíznom 49 kg-ra, de a lábam még mindig pipaszár. A karom sokkal formásabb.

Szerintetek ez csak a soványság miatt van? Annyira reménykedem benne, hogy mostanában sikerült felszednem néhány kilót, ha meghízok jobban, végre szép, nőies lábam lehet. De nem vagyok benne biztos, mert láttam már kifejezetten kövér embert is pipaszár lábakkal.

Vélemény? Lehet nekem is nőiesen formás lábam?

A térdkalácsom csúnya kiugró, a combom még elmenne, de térdtől lefelé nagyon elvékonyodik. 40 fokban is hosszú nadrágban vagyok.



2012. aug. 6. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
167 cm
2012. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!