Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek a videóban...

Lányok! Szerintetek a videóban szereplő énekes helyes?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ys0C4z1up1s&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=N4Lu0Jq9FaY&feature=relmfu


És ha már itt vagyunk, a hangja milyen? Kőrockerek, akik szerint a hang a hörgésnél kezdődik, kíméljenek. :)


2012. aug. 8. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Szerintem Bécire hasonlít. Nem hallgattam meg, csak a srácot néztem.
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnyácska. Habár lehet azért is gondolom így,mert én a nordokat, illetve a kelet és közép európai típusú fiúkat szeretem :)
2012. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dagi
2012. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik , a hangja atlagos szerintem.
2012. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Béci jutott róla szembe, és nekem így nem jön be. A hangja szép, de nagyon átlagos, semmi erő vagy egyéniség nincs benne :/
2012. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a hangjáról vitatkozhatnánk... Azért szerintem elég ritka a hangszíne. Átlagosnak inkább Kocsit Tibort meg Vastag Csabát meg az ilyen megaf*ssztáralkotócelebgyár dolgok által felfedezett nyomikat mondanám. De kinek mi tetszik. :)
2012. aug. 8. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be se a hangja se a pasi
2012. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. A hangja se jön be.. de attól még jó hangja van, csak nekem nem tetszik.
2012. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úristeeen...fos..:DD
2012. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!