Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szürke szem?...

Szerintetek ez szürke szem? És szép?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy szürke szem nem létezik. Nekem szürke a szemem (de közelről zöld) de mindenki azt mondja hogy: Nincs ilyen... Na akkor ez mi ha nem szürke?! [link]

2012. aug. 8. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem látni közelről, de van olyan, hogy szürke szem, neked is lehet az. (Mondjuk múltkor láttam itt, hogy összeveszett néhány ember azon, hogy van-e). Szép lány vagy amúgy :)
2012. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem zöldesszürke, nekem tetszik,
2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van egy kicsit közelebbi képed?
2012. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sztem meg kék *o__O
2012. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább a kék egy árnyalata, de ha raksz közeli képet a szemedről lehet hogy tényleg szürke:D
2012. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szürke üzenem nekik. Kell kép?
2012. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 CybrSpace válasza:

Szia.

A szemed nem csak hogy szürke, hanem –én úgy nevezem– *valódi* szürke. A kék szemszín árnyalatait gyakran összetévesztik a szürkével, de a szürke szem más. Fénytől függően változik a színe, erős napfényben élénk kék, sötétebben mély zöld árnyalatot is felvesz. A környezettől függően játszik a szemed látszólagos színe. Mindkettőnknek ugyan olyan szemünk van és a valódi szürke ritka.

2013. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SennaHikari válasza:
A szürke szem nagyon ritka. Neme is szürke szemem van :) Igaz, a sötétebbik fajta.
2013. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



van :) és szép a szeme *.*

2013. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9# vagyok még egy kép:

[link]

2013. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!