Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Labello vagy Carmex? Melyiket...

Labello vagy Carmex? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 10:34
 1/8 A kérdező kommentje:
És melyik fajtát a márkán belül?
2012. aug. 9. 10:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen sok Labellom volt, amíg nem találkoztam a carmex-el. A Labello nekem túl mű, és gagyi. A Carmex picit fura, és nekem abból a natúr tekerős van meg. Szeretem, csak az a bizsergő érzés már zavar, de csak télen használom. Alig várom, hogy találjak valahol tekerős ízesítettet. De viszont a blistex-et is nagyon dicsérik, szerintem idén azt fogom kipróbálni. De a fenti 2 közül inkább a Carmex, a hatása isteni.
2012. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az a Carmex? Még nem hallottam róla.
2012. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csodákra képes a google

[link]

(első voltam)

2012. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mire. :D

Carmex ha száraz a szád, és arra kell. Bár szerintem borzalmas, én nem tudom tolerálni magamon, mindenki esküszik rá, és hidratálásban tényleg nem rossz.

Labello bőven jó, ha nem száraz a szád, akkor nem engedi kiszáradni szélben, napon meg fényvédős kell (carmexben asszem nincs spf, de szóljatok, ha tévedek :D), de ha száraz a szád, akkor csak szárít. :S Viszont szájfény helyett szeretem némelyik fajtáját, szépen csillog, de nem lehet úgy mellékenni, mint egy szájfényt. :D

A kettő között meg jó alternatíva a Bebe, viszonylag jól hidratál, és van belőle több íz is, árban is kb. a kettő között van.

Ha pedig hidratálás kell, és olcsóbban, mint a carmex, kérj a patikában Primus kamillás ajakírt.

2012. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A labello úgy van kitalálva, hogy kened a szád, és jobban kiszárad, mint előtte, legalábbis nekem még a gyógyszertáros csaj is ezt mondta, nem csak az én tapasztalatom. Carmex!
2012. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tekerős Carmex SPF 15-ös :)

Szerintem a Carmex az isten, mióta tavaly rendbehozta a leégett számat, imádom, nagyon jó.

2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
CARMEX :) Nekem egy éve van , de imádom , mást nem is fogok használni, ez egyszerűen tökéletes. Az ára kicsit borsos , de megkéri , ha minden nap ( télen) csak reggel este használod, az is bőven elég.
2012. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!