Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akarsz modell lenni?

Miért akarsz modell lenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit hosszabb ész érvrendszert. Köszönöm.:)
2012. aug. 10. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert vékony vagyok, szép, magas, rosszul tanulok, szép a hajam, a modellek jól keresnek, rengeteget utaznak, híresek és imádom a divatot.
2012. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Álomvilágban élsz első.... ez csak a külső szemlélőnek tűnik ilyen mesebeli álomvilágnak amit te itt vázoltál.
2012. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony vagyok, magas, imádom a divatot (az, hogy szép vagyok-e szubjektív!) de inkább elmentem egyetemre tovább tanulni és milyen jól tettem!
2012. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert imádom ha én vagyok középpontban, imádom ha fényképeznek, ha elismerik, hogy szép vagyok. Sokat keresnek, és jó partykba járnak. De mivel nem vagyok elég magas, sajna ez soha nem fog összejönni.
2012. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Ti tényleg álomvilágban éltek, modellként nem a középpontban leszel, hanem egy tárgyként fognak kezelni, nem elismerik hogy szép vagy hanem mindig változtatni akarnak, sose jó amilyen vagy, gyakorlatilag felszedsz véletlenül 1 kilót és elmondanak minden ronda sz*rnak, hogy nem vigyáztál...

Modellként nem lehet sokat keresni, megélni sem lehet belőle. Kivéve ha világhírű modell valaki, amire csak akkor van esélyed ha a családodból valaki már híres, ismert ember.

Komolyan, ti elhiszitek hogy arról szól a modellkedés hogy kiállsz és fényképeznek és hűdejó meg könnyű minden? Szép is lenne... de sajnos nem így van.

2012. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem amiről az utolsó...,kettes voltam!
2012. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

nem akarok modell lenni. 1. alacsony vagyok 2. nem akarok anorexiás lenni 3. nem szeretem, amikor csak egy 'tárgyként' kezelnek 4. utálok olyan holmikat viselni, amik nekem nem tetszenek 5. utálom, ha valaki megmondja, hogy mit csináljak 6. utálom a modelleket, mert legtöbbjük hisztis pics@ 7. ha meglennének az adottságaim hozzá, akkor is inkább az eszemmel tűnnék ki, nem a csontos seggemmel és photoshopolt arcommal. puszika

19l

2012. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,miért nem teszel egy próbát,ha már sokan ajánlották? Lehet megtetszene...,legalább kicsit belekóstolnál a modell világba.Nem megérteni kell,kipróbálni;)
2012. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is néhányan túl sok mesét néztek. azért, mert akkor mindig azt akarják, hogy legyek soványabb és soványabb...nem vékony, hanem sovány, és néha a tvben nézem ezeket a műsorokat. 20cmes tűsarkúkban bénáskodni, megbotlani esetleg (nem egy modellel történt a kifutón ez) és hát a ruhák is sokszor elég ocsmányak, sőt... ezért ne akarnék modell lenni, persze palvin barbara helyében lennék, mert ő szép, és nincs rajta mindig 20kg vakolat :) ha olyasmi modell, mint ő akkor próbálkozhatsz, ha már úgyis sokan mondták a:))
2012. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ti nagyon nagy tévedésben éltek. Igaz, én nem modellkedem, de ismerek modelleket és voltam jelen ebben a világban (szintén nem modellként).

Ahogy előttem írták tényleg tárgyként kezelik őket, a legtöbben valójában meg sem közelítik a klasszikus szépséget, hiszen egy nőnél a 180 cm-es magasság, emellé kóros csontsoványság nem szépségideál!

A modellkedésből szintén nem lehet megélni, kivéve a felsőbb kategóriás modelleket, de aki csak eljárogat fotózásokra, bemutatókra minimális anyagi haszna van belőle. Még az sem tud megélni belőle, akit külföldre hívnak, mert például az én modell ismerőseim mind havi szinten kb 200 eurót fizetnek CSAK azért, hogy kint lehessenek a modellügynökség honlapján.

2012. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!