Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találok Budapest belvárosá...

Hol találok Budapest belvárosában olyan szoláriumot, ahol elfogadják a SZÉP kártyát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 12:08
 1/7 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Hát ahova én járok 17.kerület, Kis utca 3. csokiszoli ott elfogadják a SZÉP Kártyát! :)) Bérletet, krémet is lehet vele vásárolni, lehet kicsit kiesik neked, de mindenképp érdemes szerintem ide járni, nagyon jó erősek a gépek!
2012. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 katicabogárka25 válasza:

Szia!


Én a 19. kerületbe a Luxura szoliba járok és ott is elfogadják a Szép kártyát legyen az Otp-és, Mkb-és, vagy K&h-s...

2012. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! :)
2012. aug. 12. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 17.kerületben lakom és a Pesti úton van egy Csoki szoli a Szent kereszt téri busz megállónál kell le szállni,és onnan csak 1 perc séta, ott el fogadják mind 3 szép kártyát:)
2012. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindhármat? De jó! Nem csak a szabadidő részét?
2012. aug. 13. 10:06
 6/7 Bijjjus7 ***** válasza:
szia. ahova én járok, ott csak a szabadidő részét tudják elfogadni.
2012. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, a szolik csak a szabadidő zsebből tudnak levenni , sajnos! De még az üdülési csekket is elfogadják! :)
2012. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!