Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma rögzített fogszabályzó...

Ma rögzített fogszabályzó készüléket raktak fel nekem, felső és alsó fogsorra egyaránt, titeket nem csúfoltak emiatt?

Figyelt kérdés
Zafír fogszabályzóm van,elég szép,átlátszó, és az ív is fehér,a felső fogsoromban vannak kisebb rések a fogaim között,és már most félek előre,igyekszem úgy beszélni,hogy ne látszódjon :( Elképesztő gyomoridegességem van,ha abba belegondolok,hogy elkezdődik az iskola,és az osztálytársaim,illetve barátaim,és akikkel jóban vagyok azok mit fognak szólni, lehet hogy kinevetnek majd,gúnyolódni fognak,de ha előttem nem is fogják szóvá tenni,akkor a hátam mögött fognak röhögni rajtam,továbbá attól is eléggé tartok,hogy ezek után redukálódni fog a népszerűségem a lányok körében,és barátnőt szerezni is igen nehéz lehet ezek után :'( Eléggé kétségbe vagyok esve,kérlek próbáljatok tanácsot adni :S 17/F
2012. aug. 11. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos az emberek igen felszínesek de akik szeretnek téged azon feltudják, fogni, hogy nem hobbiból hordod a többiekkel meg ne is törödj
2012. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nemrég vették le:)most állandóan vigyorgok.Hát,ne zavarjon egyáltalán,nem baj ha látszódik.Csak azok fognak röhögni ,akik nem érdemlik meg a szereteted. Ha rám hallgatsz,,megpróbálod mineél fehérebbé varázsolni a fogaidat,úgy valamiért a fogszabolcs jobban neéz ki.. A lányok miatt ne aggódj,szerintem egy ápolt fogszabi nagyon vonzó is tud lenni egy fiún. Csak ügyelj arra,hogy ne legyél túl karakteres. Pl nekem viszonylag nagy orrom és homlokom van,meg fogszabim volt és szemüvegesnek is lennem kellett volna. Tehát hogy ne úgy nézek ki,mint aki celluxal felragasztja a saját lábkörmét a falra, nem használtam stemuveget,fufrut nyirattam. Minden jót
2012. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nálam jobban senkise félt. Én olyan szinten remegtem, és göröcsöltem, hogy hű.. Nekem még ötödikbe tettek fel alulra belső (szóval nem látszó) fogszabályzót. Az nem volt ugye vészes, mert nem látszott. De egy éve kb feltették a felsőt (ami látszott). Eleinte mindenki, hogy úristen mosolyogj meg minden. Kb ez a mánia egy hétig tartott, utána mindenki elfelejtette. Én meg időközben nagyon megszerettem, és 2 hét múlva leveszik, és nagyon sajnálom.

Szerintem felesleges ez a kétségbeesés, mert megfogják szokni, és akkor már az lesz furcsa, ha nem lesz rajtad. :) És legalább szép fogaid lesznek, nem ocsmány görbék. Hidd el, hogy inkább szívesebben viseled el a fogszabályzót pár hónapig, mint hogy undorító legyen a fogsorod. Remélem, segítettem.

2012. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hamarosan fognak felrakni fogszabályzót.

Viszont én biztos vagyok benne, hogy csúfolni fognak. :) Olyan helyen élek, ahol csupa seg*gfej vesz körül.

Nem tudom, hogy melyikünknek a rosszabb, ugyanis nekem csak egyetlen egy barátnőm van, aki viszont a legjobb és ő biztosan támogatni fog. Viszont rengetegen vannak, akik alapból nem kedvelnek, és tuti hogy céltábla leszek számukra. Velem pedig az a baj, hogy túl sokat adok olyan emberek szavára, akik nem számítanak.


Na most, te viszont attól félsz, hogy azok fognak csúfolni akikkel jóban vagy... Elképzelhető, hogy a te eseted rosszabb, és jobban félsz, mint én, de hidd el, nem kéne aggódnod. :) Az igazi barátaid nem fognak megvetni emiatt. Ha meg igen, akkor az az ő bajuk. Ne foglalkozz velük. Biztosan vannak egy csomóan, akik kedvelnek annyira, vagy csak szimplán jó emberek, és meg sem fogják jegyezni senkinek. :)

És egyébként is, esküszöm, hogy egy csomó lánynak bejön a fogszabályzó. :D Spec' szerintem is jól néz ki egy fiún, főleg, ha büszkén viseli. :)Csak nézd meg a One Direction egyik tagját, Niall Horan-t, ő is fogszabályzós! Bár nem hiszem, hogy ez a legjobb példa...

[link]

De tényleg szeretik a lányok, és nem csak a One Direction rajongók. :) Hidd el nekem, egy lány célja az, hogy minél egyedibb és különlegesebb legyen. És ezért is már szeretik ha egy fiú valamilyen szinten különleges. A fogszabályzó is úgy-ahogy különleges, szerintem ezért szeretjük annyira. :) Akkor sem kéne aggódnod, ha az a feltűnő fém lenne!

Szóval fel a fejjel! Maximum az első nap leszel érdekes az emberek számára, és meglehet, hogy "Azta, fogszabályzód van?!" kérdésekkel fognak majd bökdösni, de egy idő után megunják. Szerintem ez a legrosszabb dolog, ami veled történhet, szóval ne aggódj! :) Ha gondolod, majd leírhatod ide a tapasztalataidat, az első iskolanap után! :) 14/l

2012. aug. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a egyik baratámnak volt,és van is fogszabályzoja,elégé csufolják emiatt hogy(TERMINATOR,stb... xD)de azt mondta hogy alapból(tök egészséges a foga nem is kéne fogszabályzó,de azt mondja azért rakatot a hawerom szájába a faterja mert igy még egészségeseb lesznek a fogai,nem értem az apja logikáját....
2012. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az utolso,17:36-os vagyok amugy meg a hawerom most 17,és én meg most vagyok anyi
2012. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem is van egy éve,senki nem csúfolt:Dmegnézték,max röhögtek egyet,2 óra múlva már meg is szokták,hogy rajtam van.teljesen felesleges ezen parázni....
2012. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a mi osztályunkban nagyon sokan hordják pl én is és nem csúfolnak senkit
2013. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 laluus válasza:
szerintem a fogszabályzó ma már divat lett, tuti nem fognak csúfolni:)
2014. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!