Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a rózsaszínrő...

Ti mit gondoltok a rózsaszínről? Miért szül ennyi előítéletet a rózsaszín?

Figyelt kérdés

Sokan úgy gondolják, hogy aki rózsaszín ruhát hord, az egy pitsa...Például tegnap is voltam egy fesztiválon, aztán elsétált előttünk egy rózsaszín ruhás csaj (nem volt rajta semmi extra amúgy), és megszólalt az egyik haverom, hogy "na ez is rohadtul idevaló".

Én szeretem a rózsaszínt, mert olyan vidám, megnyugtató és szeretetteljes.Van pár rózsaszín cuccom.

Nekem eszem ágába nem jutna ez alapján minősíteni egy embert.(Mondjuk pasiknak tényleg gáz! :D )



2012. aug. 12. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Könny túlzásba vinni.
2012. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nekem sem mindenem rózsaszín.Általában feketével kombinálom.
2012. aug. 12. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom. A pinket talán jobban, mint a babarózsaszínt.
2012. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért mert a neten olyan plázacicák ,szőkék ruhájaként terjedt el .. én utálom a rózsaszínt és lány vagyok .
2012. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csajokon jól néz ki, ha nem pitsa tényleg, de pasikon....
2012. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én imádom a rózsaszínt és sokszor abban vagyok rólam nem terjengenek ilyenek meg nem szólnak be
2012. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem egy fesztiválra nem éppen való egy rózsaszín ruha. Az megint más ha egy farmert vesz fel rózsaszín pólóval. Bár én diszkóba sem hordok ruhát, de hamarább oda való. Szerintem nem a rózsaszínnel volt a baj, hanem a ruhával :))


Én is szeretem a rózsaszín, nagyon sok felsőm van, mert nekem ez a szín áll a legjobban. És mégsem vagyok pitsa :D

2012. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretm, gyakran túlzásba is viszem. De valljuk be azért ennek ven egg feelingje: [link]
2012. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom a pinket, emellé szőke is vagyok... Mellesleg a lelkemben örök rocker. ;)
2012. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!