Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki segítene információkat...

Ütemzsiráf kérdése:

Valaki segítene információkat adni a "converse" tornacipőmhöz?

Figyelt kérdés
Minap kaptam meg vateráról a rendelést, ami egy magasszárú, illetve egy rövidszárú converse tornacipő. A rövidszárúval nincs gondom, mert jól néz ki, csak a magasszárúnál annyi hibát látok, hogy a converse logo (az a kör) nem olyan nagy, mint amilyen nagynak kéne lennie...Igen, a származási hely az Kína; tudom, de semmi problémát nem látok a cipőn(ugyanaz a forma, sarkán az all star stb...), csak a logo mérete zavar...Gondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha egyedivé tenném valami homemade dologgal, vagy inkább keressek a neten eredeti logot(valaki árusít, vagy elhasznált converse cipőkről leszedik), és azt ráraknám...Esetleg valaki tud valamilyen információt, hogy hol tudok ilyen logot beszerezni?

2012. aug. 12. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

ja, mert a logo lényeg. hogy mindenki jól lássa, hogy converse

mennyiért vetted? 15 ezerért, mert akkor jól átbacctak... Vatera, istenem....

2012. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a converse, adidas, ... cuccokban épp az a lényeg, hogy lássák rajta, hogy drága, ezzel mutatod, hogy te milyen sokat elértél életed során, hogy van pénzed ilyenre is
2012. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen 3000 valamennyi +posta külföldről, így öszesen 5000 volt...
2012. aug. 12. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor egy kínai gagyit vettél, itthon 3 ezerért meglett volna a piacon, Csangék tesznek rá converse logot, ha olyat kérsz...

szerencsétlen kölyök, olyan szánnivaló ez az egész

nem akarnál inkább egyedi lenni, megveszed a hamisítványt?

2012. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még ennyiért is sok, az én márkaboltim megérte a hosszas spórolást, masszív gumi, az anyaga is sokkal erősebb volt, 6 évig használtam. A barátnőm vaterás példánya ugyanúgy két hét alatt széthullott, mint a kínai 800 forintos. Én sem vagyok eleresztve, majdnem egy évig gyűjtögettem rá anno, de hiába ugyanúgy tornacipő, kényelmesebb is. Szerintem ne rontsd a helyzetet, a vaterásról így is messziről látszik, hogy hamis.
2012. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D


Amúgy egyetlen nagymamámat megkértem, hogy legyen kreatív és hímezzen nekem bele valami szépet. A tornacipőn egy gyönyörű hímzés volt ami egyedivé tette a cipőt. 2014 nyarán szakadt szét a cipő tehát 2 évet bírt a suhanc kínai tornacipő. :)

2015. jan. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!