Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan melegíthetném fel...

Hogyan melegíthetném fel itthon a patronos gyantát?

Figyelt kérdés
Vettem egy patronos gyantát és nincs gyantamelegítőm. Hogyan melegítsem fel egyszerűen? És mikor fogom tudni hogy már elég meleg?

2012. aug. 14. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vizet forralok és beleállítom a patront egy magas pohárba és köré öntöm a forró vizet. Olyan 5-6 perc alatt már folyós lesz, onnan tudod, hogy elég meleg, hogy látod, hogy folyik. Elvileg mikróban is lehet melegíteni, de nekem még sose sikerült. (Nem mertem sokáig benne hagyni, és nem melegedett fel.)
2012. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) és is forró vízre gondoltam, de félek hogy megégetem magam, de biztos menni fog, nem is tudtam hogy teljesen folyósnak kell lenni :))
2012. aug. 14. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mikróba melegítem 15 mp alat..
2012. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még sose égettem meg magam vízben melegítve. De érzed is, ha meg tudod fogni a patront, akkor nem fog megégetni :)
2012. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) úgy döntöttem hogy veszek egy elektromos gyantamelegítőt, mert nem tudtam szépen legyantázni a lábam
2012. aug. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!