Szép vagyok? 15/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. aug. 14. 15:11
 1/10 anonim válasza:
hogy szép vagy-e azt nem tudom,mert nem látni az arcod,ha az érdekel jó alakod van
2012. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nőként a véleményem:


rövid, de formás láb, felül sok minden nem látszik de ott sem lehet rossz.


Bár egy meglátás ezt a csúnya szandált inkább ne hord! Egy kis flip-flop papucs (vékony pántos, 1-1 strasszkővel) csinosabb volna mert ebben olyan "tramplis" lábad van... Olyan látvány mintha, egy 160 centis nőnek 43-as lába volna...

2012. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
talán az arcodról kellett volna képet küldened, mert e tested annyira nem kiemelkedően "szép" így arc nélkül. amúgy iyen görnyedt háttal ne akarj szép lenni :DD
2012. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
arról nem beszélve, hogy mindenhonnan lelóg a lábad tehát nem is a te "méreted"
2012. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szandál tényleg gáz, de szép formás lábad van. Viszont pici a melled, és nagyon előnytelen ebben a felsőben szerintem, mert még laposabbnak tűnsz.


De egyébként csinos vagy, csak lehetnél még csinosabb is előnyösebb ruhákban!

2012. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A lábad elég rövid, de mondjuk én könnyen beszélek a 174 centis magasságommal..

A másik képről meg nem tudok véleményt mondani, mert nem látszik az alakod ebben a ruhában.

(22/L)

2012. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A melled lapos, a lábad meg olyan, mintha szemből jól térden rúgtak volna.
2012. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogyan mondjuk meg egy alsótest és egy felsőtest képből?
2012. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább egyben lenne egy kép...
2012. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lában rövid és vastag, de legalább valamennyire formás. A karod gyenge, dolgozhatnál rajta valami, hogy ne olyan legyen mint egy fadarab. A melled kicsi, de arról nem tehetsz. A ruha szörnyű. Hogy szép vagy-e? Komolyan gondoltad ezt a kérdést ezen képek alapján? Amikor valakit nézünk, hogy szép-e én először a fejét nézem. Ne haragudj meg de az öltözködésedből és az alakodból ítélve nem mondanám, hogy szép vagy, inkább átlagos. A szépségnél az összképet nézzük. Fej, test, ruha. Az én tapasztalataim szerint a szépek figyelnek az alakjura és az öltözködésükre.

18/L

2012. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!