Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban 18-22 közötti...

Elsősorban 18-22 közötti csajok, ti milyen hajviseletet preferáltok egy férfin? (kopasz, rövid tüsi, picit hosszabb, vagy esetleg hosszú, stb. ) 20L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 14. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Skinhead pasi, tehát kopasz, vagy egy pár centis, maximum 4 centis haj. Nem zselézett, meg semmi
2012. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valakinek jól áll, ha kopasz, valakinek nem. Úgyhogy ezt nehéz eltalálni. Én leginkább azt szeretem, ha olyan 5 mm-es a haja, vagy ha hosszabb, és fel van zselézve :)
2012. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ, kinek milyen a személyisége, az arca... hiába divat egy frizura, ha valakinek sz@rul áll. inkább keresd meg a saját egyéniséged, ne mások elvárásainak akarj megfelelni.
2012. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Félhosszú, hosszú, nagyon hosszú. Rövid nem igazán tetszik. A kopaszok mindig rondák az én szememben.
2012. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régebben csak a félhosszú, hosszú hajúak tetszettek. Aztán megismertem a mostani barátomat, akinek rövid haja van, néha felzselézi. És el nem tudnám képzelni őt hosszú hajjal, nekem így tetszik.

Tehát igazából nálam nem ez számít, hanem sokkal inkább az egyénisége.

22/L

2012. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 2es képnél kicsit hosszabb,de a 3asnál jóval rövidebb.
2012. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú tetszik a legjobban. 21L
2012. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hosszú, minimum mint Gaahl-é.:)
2012. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!