Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek?

Milyen magas leszek?

Figyelt kérdés

Most töltöttem a 14-et kéthete,160 centi vagyok,és 42 kiló vagyok.Anyukám 163 centi,apu 175.Viszont a tesóm elég magas(182),és pont,olyan alkat,mint én,vékony,hosszú lábak,hosszúkás nyak,arc.Mindenki azt mondja a családban,hogy olyan leszek,mint ő,és,hogy te jó ég,milyen hosszú lábaim vannak.Tegnap rövidnadrágban voltam,és én is úgy láttam,mintha hosszúak lennének a combjaim,meg vékonyak,de nem érzem magam,olyan magasnak.Az osztályomban is csak 2-3-an állnak előttem,lányok közül.Lehet azért nem érzem magam magasnak,mert még nem vagyok annyira "formás"?Ha sok ember eljön mellettem nem sokkal magasabbak,de mégis magasabbnak látom őket,mint magamat.

Mennyit nőhetek még?


2012. aug. 15. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
a szüleid számaiból véve nem biztos, hogy leszel te 170 centi. ha az utóbbi években hirtelen nyúltál meg, akkor biztosan nem.
2012. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen nyúltam,mindig nőttem egy kicsit.
2012. aug. 15. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, én 14 éves korom után semennyit nem nőttem, de ha nősz is még akkor nem jelentősen. Tehát max 170 cm leszel, több biztos nem.
2012. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 165 leszel. Tesódon viszont meglepődtem, hogy milyen magas a szüleid adataihoz képest.
2012. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!