Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hol élnek a...

Szerintetek hol élnek a legszebb, és a legdivatosabb nők? (Melyik országban)

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Számomra a legszebb nők a norvég, svéd, finnek. Ahogy láttam ott nem is veszik ilyen komolyan a divatot mint nálunk. Ezt is díjazom. A divat alapvetően hülyéknek való akik maguktól azt sem tudják mit vegyenek fel.
2012. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
77%
Sok helyen jártam már és lehet hogy elfogult vagyok de szerintem itthon Magyarországon élnek a legszebb nők.
2012. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Svédország.
2012. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Svédország verhetetlen de nekem a németeké is bejön :) valahogy velükszületett stílusérzékük van és ők nem görcsölnek azon, hogy 'úristen hogy nézek ki'
2012. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Oroszországban.
2012. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Romániában és Kínában
2012. aug. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok nagy hungarista, de abban, hogy a magyar nők tényleg a legszebbek között vannak, van valami. Biológiailag is érthető, hisz keveredtünk a töröktől kezdve, a németen át, az oroszig sok néppel.

Divat, stílus tekintetében viszont szánalmasak vagyunk. Az emberek nem nyitottak az újdonságokra, azt sem tudják, mi a világdivat. Emellé viszont csökönyösen követik a cicanaci, tornacipő, kínais top kombó stílust. A legdivatosabbak szerintem a franciák, amerikaiak, japánok.

2012. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a magyarok a legszebb nők. (nem vagyunk hungarista)

Divatban pedig... Hát először japánt mondtam volna (tokió mint divat fővárosa) de aztán végigpörgettem a fejembe és inkább nem. Szerintem a németek elég jól néznek ki,meg amerika gazdagabb egyrésze :D

2012. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Oroszo.a legszebb, Franciao. a legdivatosabb
2012. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a skandinav nok a legszebbek, az amerikai es francia nok pedig a legstilusosabbak
2012. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!