Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek olyan módszereket...

Ismertek olyan módszereket amitől nőtt a melletek? (Pl. Masszirozással úgy hallottam, hogy nől! ) 18/L

Figyelt kérdés
nagyon elvagyok keseredve mert 18 éves korra már elég normális mellemnek kellene lennie, erre alig van :(( és már szerintem nem is fog nőlni!
2012. aug. 16. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen módszer nem létezik. A mell zsírszövetekből áll, akkor nő, ha hízol, vagy marad a plasztikai műtét.
2012. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El ne hidd, nem működik. A kencések, masszírozók mind csak a pénzedet akarják. Ha ilyen egyszerű lenne, mindenki D-s mellekkel flangálna. Elég gyanús ez az otthon ki ne próbálja duma is. Ugyan milyen mellékhatása lehet egy masszázsnak? Csak a plasztika működik.
2012. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nyilván komolyan írtam a dolgokat, istenem... xD

Amúgy meg ne nyavajogj a melled mérete miatt, senkit nem érdekel hogy mekkora. Ha lesz barátod, vagy ha most van is, őt se fogja érdekelni. Ha meg csak magadnak akarod megnövelni presztizsből vagy hogy jó legyen fogdosni meg mittudomén, akkor meg tényleg nincs mit tenni, plasztika...

2012. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, a kis mellek szebbek és neked is kényelmesebbek :)
2012. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem bevállt amit itt írtak, pedig nem hittem benne, 26 vagyok, A s a mellem, de pár másodpercig benntartod a levegőt, kinyomod mellkasod közben kicsit megszorongatod, masszírozod a melleid aztán kifújod a levegőt, tovább masszírozod, meg dobálod laulról a tenyereddel mint a labdákat, hónalj alatt és mellek között, mellek alatt is masszírozod, meg nyomod felfele, meg összenyomod öket egymáshoz közel de ne fájjon

nyúlik a bőr meg a benne lévő alapanyag is igazodik :) feszesebb lesz, nem fog lógni ha netán növöget, nekem nehezebb lett, kerekebb, a mellbimbó alatt teltebb formásabb lett, meg jobban hasonlít az alakja meg a mérete a kettőnek mint eddig, vérbőbb lesz, a bimbóim is úgy állnak mint a cövek, majdnem egy kosármérettel nagyobbnak tűnik, meg ha sétálok, vagy megyek le al épcsőn, jobban lötyög, rugózik, és már egy két hét alatt láttam éreztem a változást, csak ne hagyd abba

elég a masszázs, meg ha lehet ne fogyj, anélkül h híztam ovlna máshova, arányában is nagyobb lett a mellem, a melltartót is jobban kitölti :)

nagyobb a különbség a mell alatti és a mellekkel együtti centi között

már fel merek venni melltartó nélkül topokat, ilyen melegbe az nagyon szupi

2012. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm szépen!!!!
2012. aug. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!