Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy melltartót szeretnék hordani és borotválni szeretném a hónaljam és a puncim? 13/L

Figyelt kérdés
Elég kínos dolog nem ? lécci pls segítseteK!
2012. aug. 17. 08:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Esetleg a meltartot elmondhatod, de a honalj meg a punci nem ra tartozik, az a te dolgod. De ha akarod le is borotvaltathatod vele :D
2012. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

egy kérdés: minek akarod a nunádat borotválni? a hónalj még oké, de nunádat borotválni még ráérsz. a lábad amúgy nem zavar? vagy arról tud anyuka?


a melltartót meg mondd meg neki. esetleg mérettáblázatban válaszd ki a méreted és menj el egy tescoba vagy valahova próbálni. ha jól emlékszem 2000-ért lehet már venni, de ha kifogsz egy akciót még olcsóbban is.

2012. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A melltartót egyszerűen elmondod,a borotválás meg nem rá tartozik.
2012. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Anya, melltartot szeretnek hordani, es ideje lenne borotvalni a "labam".
2012. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem kínos, ha nem mondod meg, hogy intim területeidet is borotválni akarod. Egyszerűen mondd el, hogy szükséged van borotvára és melltartóra, nincs ebben semmi ciki.
2012. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért lenne kínos. Ő az édesanyád. Ő hozott világra, bármit elmondhatsz neki.

Ha boltban vagytok, menjetek el a fehérnemű részleg felé...de előtte mindenképp tájékozódj, hogy hányas méret kellene.

Borotva gondolom van neki is, azok közül tudsz kölcsönvenni. 2Anya, leborotválhatom a hónaljam?"

Nyugodtan kérdezd meg tőle, nem lesz baj! :--)

2012. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Anya szeretnék melltartót hordani és kéne egy borotva is,segítenél választani?"

Kb ennyi lenne:) Még lehet,hogy örülne is,hogy hozzá fordulsz.

2012. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi kínos dolog nincs. Hidd el! Nyugodtan mond meg neki hogy elég nagynak érzed már a melled ahhoz hogy melltartót hord. Hivatkozz egyéb okokra is, pl: kellemetlen tesi órán hogy "mozog", nem tudom... De nagyon nem is kell mit kitalálni hogy miért szeretnéd, hisz természetes hogy szeretnéd. Ezt ő is tudja, mivel nő.


Sajnos ismertem olyan lányt, aki rettegett attól hogy ezt megbeszélje az anyukájával, nem is mondta neki soha, mert nem merte. Amiket mégis megtett, azt titokba tette (borotválkozás, buliba járás, szerelem) mert az anyukája nagyon nagyon szigorú volt e téren. Nem szabadott körmöt festenie, hajat festenie, egyszóval semmit! Még utcára se nagyon mehetett, max boltba. Tiltotta és féltette mindentől pedig már elmúlt 17 éves! Ha a te anyukád is ilyen, akkor nem tudok mit tanácsolni, mert ismerem a fajtáját.... :S

2012. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy ide leírtad.
2012. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
54%

Szerintem alul még ne szőrtelenits, mert felesleges ha senki nem latja, és csak a kellemetlenség van ha borotvát használsz, ezen kivul minel elobb kezded el annal rosszabb lesz.

Én is megbántam hogy már 13 évesen ott is borotváltam,ráér amikor komoly kapcsolatod lesz, ugy sem nyul oda senki még.. jobb esetben..

2012. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!