Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes dauerolni a hajamat?

Érdemes dauerolni a hajamat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék göndör hajat, de anyum nem engedi, merthogy neki már volt, és nagyon károsította a haját. Ám az egyik barátnőm mondta, hogy neki is volt dauerolva a haja, és nincs semmi baja a hajának. Nem tudom mit csináljak.

2012. aug. 17. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon károsítja, ez igaz, durva lesz a hajad és töredezett. Semmiképp nem éri meg.
2012. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy ha minden nap göndörítem, az is károsítja rendesen ..
2012. aug. 17. 14:57
 3/3 anonim válasza:
hát szerintem a legjobb ha beletörődsz, milyet kaptál. nekem göndör, és három évig vasaltam, de annyira tönkrement, hogy a végén már megfogtam egy tincset és el tudtam tépni. szerintem nagyon szép frizurákat csinálhatsz hullámos vagy egyenes hajból. az alsó tincseim nekem sem olyan göndörkék, aztán meggondoltam magam a hajamat illetően, és mikor nekem is rövidebb volt, bedaueroltattam. tönkrevágja.
2012. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!