Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Taylor Momsenről?

Mi a véleményed Taylor Momsenről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=7VeuQEqVCO4

Szerintem iszonyat szép csaj, jó a stílusa és a hangja se az a tipikus unalmas, ráadásul jó dalszövegeket ír.



2012. aug. 17. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem Őt! Annyira szép, meg annyira jó a hangja. Én a Gossip Girlből ismertem meg, de a karaktere is szimpatikus volt, tehát lehet, hogy azért szeretem ennyire.
2012. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem elég csúnya
2012. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép csaj nagyon, bár ez a smink nem áll jól neki. (szerintem) Egyébként én amikor először hallottam egy számát iszonyatosan megtetszett. Nagyon jó hangja van, tehetséges, és semmiképpen nem olyan unalmas zenéket játszik. Komolyan, több ilyen kéne. :)

Aztán meg elkezdtem nézni a gossip gilt (igen, kicsit megkésve, úgy fél éve... de már bepótoltam a részeket. :)), és szerintem színésznek is nagyon jó.

Szóval összességében nagyon bírom, bár a ruhái meg a sminkje néha kissé khm... :)

2012. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
imádom, bár világszépének azért nem mondanám. Végre egy egyéniség.
2012. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ISTENNŐ! egész télen őt hallgattam.:D Nem túlzok, a TPR-en kívül mást nem voltam hajlandó meghallgatni. Gyönyörű pandasmink nélkül, elképesztő alakja van, bármit megadnék a pálcika lábaiért:D És igen, a dalszövegek..:|*-*
2012. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem jól öltözködik, meg a sminkje is jó, én is így sminkelem mindig magam. Az alakja irigylésre méltó. Kész tökély ez a csaj :D

Gossip girlt én nem láttam, de majd megnézem egyszer.

2012. aug. 17. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:
én is nagyon imádom (LL) meg van az összes albumja :D a hangja is olyan máás mint a többi énekesnőé. :D
2012. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem undorítóan ronda.
2012. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
imádom! mellesleg [link] ha van kedvetek szavazzatok a the pretty recklessre hogy idén végre legyen nálunk is egy koncertje:) én két éve várok rá.
2012. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy példakép. DE! egyszerűen imádom a csajt, igazi egyéniség, nagyon bírom a stílusát, a hangja brutálisan jó, tényleg nagyon jó dalszövegeket ír, és még, mint színésznő is jól szuperált :D
2013. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!