Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon Tanácsadónők! Belinkelnét...

Avon Tanácsadónők! Belinkelnétek nekem a 13-as kampány akciós szórólapját?

Figyelt kérdés

A katalógus már meg van!

Köszi mindenkinek:)



2012. aug. 19. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mivel ez a szórólap elsősorban tanácsadóknak szól, ezért nem teszem ki a linket. Lépj be az avon.hu-n tanácsadóként és a hírek/kampány hírei/letölthető dokumentumok alatt megtalálod!
2012. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló.

Mivel nem vagyok tanácsadónő, így nem tudom megnézni az avon honlapján.

Viszont nekem van olyan rendes, és kedves tanácsadónőm, hogy ő oda szokta adni a rendelőinek az akciós szórólapot. Csak mivel ugye abból általában egy-két darabot kapnak, most még nem jutott el hozzám!:D

2012. aug. 20. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a linket is oda tudná neked adni a tanácsadód, de még nem elérhető az idei, megnéztem. Egyenlőre csak a tavalyi 13-as letölthető. Szerintem kb. szeptember elején teszik majd fel. /az 1. válaszoló vagyok/
2012. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkaptam.
2012. aug. 22. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!