Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az arcom sokak szerint szép...

Az arcom sokak szerint szép és különleges, ezért meg szeretném próbálni a reklámmodell szakmát. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szóval sokan mondták, hogy kifejezetten szép arcom van. De, csak 167 cm vagyok, ami kevés a modellkedéshez, és a kifutós dolog amúgy sem tetszik igazán. De az nem lenne rossz szerintem, ha például arckrém reklámokhoz vagy valami kisebb reklámokhoz fényképeznének le. Tudom, ezren vannak ilyen lányok a szakmában, de én azért meg szeretném próbálni, még ha lehet nem is lesz belőle semmi.

16 éves vagyok. Hova kellene jelentkeznem? Illetve az arcmodelleknél számít, hogy milyen alakja van a modellnek? (Nem vagyok kövér, de vékony se, főként az alkatom miatt, de persze közrejátszik benne a lustaság is. Ha ez probléma lenne, természetesen ledolgoznám azt a pár pluszkilót ami rajtam van.)

Köszönöm a válaszokat!

16/L



2012. aug. 20. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress a közelben egy ügynökséget aki foglalkozik fiatalokkal is. Menj be és érdeklődj, elmondanak mindent. Jelentkezni lehet nem bírsz rögtön, csak mikor időpontot adnak, kitöltesz egy papírt, pár képet csinálnak rólad, befizetsz egy regisztrációs díjat. Aztán vagy kellesz majd valami munkára vagy nem... ez már nem rajtuk múlik. Tényleg nagyon sok kislány jelentkezik, azt hiszik a modellkedés valami jó buli és sok pénz jár érte. Ez persze nem így van és a lányok nagy része sose kell semmilyen munkára. De megpróbálni meg lehet.
2012. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A regisztrációs díj kb mennyi? Illetve az olyan helyek, ahol pénzt kérnek a portfólióért, csak "lehúzós" alapon mennek? Azaz hogy befizeted a pénzt, de soha nem lesz belőle semmi.
2012. aug. 20. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Portfóliót teljesen felesleges csináltatni, amíg semmi komolyabb (jól fizető) munka ajánlatot nem kapsz. Persze minden ügynökségnek érdeke hogy csináltass és fizess nekik, szóval általában megpróbálnak rábeszélni. De kezdetnek bőven elég csak regisztrálni valahol, az ügynökségtől függ hogy mennyibe kerül, Van ahol csak 3ezer körül, van ahol meg 12ezret is elkérnek.
2012. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!