Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk? Miért van az hogy egy...

Fiúk? Miért van az hogy egy olyan lányt mint pl. :én le kurv. Znak csak mert magas, vékony és nagymellű vagyok, és divatosan öltözködöm, denem ugy mint a mostani lányok hogy a mell meg a segg kivan. (ezt nem egósan mondom, ez így van. )? :/

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 22:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van hogy én is ítélkezem,csak én jogosan.Megértem hogy azt gondoljátok hogy úgy is viselkedem de ez nem így van,teljesen áltlagos vagyok,és NEM VAGYOK MINDEN NAP MÁSSAL!!!A barátommal 3,5év óta eggyütt vagyunk.(:
2012. aug. 22. 20:02
 22/29 anonim ***** válasza:

örülök a kapcsolatodnak, további boldog éveket, DE!:

nem, nem jogos az ítélkezésed, senkinek nincs jog ítélkezni más felett! ha te ítélkezel, akkor mások is ítélkeznek feletted! akkor meg minek ez a kérdés.

2012. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nem 3,5 év óta, hanem 3 és fél éve... nagyon okos lehetsz...
2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
(hogy a többi helyesírási, fogalmazási hibát ne is említsem. gondolom nem magyarból vagy kitűnő...)
2012. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
hát ha térd fölé érő szoknyát veszel fel, egyenes szabásut, vagy harang alakút, esetleg kis blúzt, mai lehet testhez álló, de ne legyen átlátszó, meg ne gombold ki a gombokat felül nagyon, szal ha elegánsan öltözködsz, még így negyven fokban is, meg nincs a szoknyád nagyon felsliccelve, esetleg normál harisnyát veszel fel hozzá, nem neccet, vagy combfixet harisnyakötővel, vagy combig érő csíkos zoknit, esetleg télen nem rövid kabátkát hordasz, meg csípőnacit, hanem szövet kabátot, mai hosszabb de szűkitett szabású, abban is lehetsz szép, főleg ilyen jó alkattal, plusz nem dobálod magad mondjuk nagyon magas sarkú cipőben, akkor csak nem leszel ribis, amúgy a pasiknak tetszel, a csajok meg irigykednek
2012. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

vagy ha valaki mű, vagy cicababás, akkoris butának, ribinek tartják őket, pl ha szolizik és totál rózsaszínbe jár mellette, vagy vasalt póthajjal mászkál, plusz nagyon hosszú műköröm, mai szerintem nem is szép, főleg ha hegyes, vagy lehet sok a smink,

ha valakinek van melle, barna, sminkeli magát, hosszú a szempillája, és alapból nem rossz az alakja, akkor már cicababa vagy ribike :) sokak szerint, legalábbis olyan hatást kelt, a leopárdmintás, meg testhez álló sztreccsnacis ruhák már tünhetnek annak egy csini csajon

2012. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
:D engem olyanok k*rváznak, akik nem is ismernek, de mert csak fiatal vagyok biztos én is az általánosításba tartozom, de közben sem bulizni nem járok, van párom, hamarosan megkéri a kezem, és 4.25-ös átlaggal zártam tavaly, szóval... bár én nem vagyok vékony, de az adottságaim megvannak jó értelemben (mellem-fenekem van 5-8 kg túlsúlyom van mindössze), de sokak szerint r*ibanc vagyok én is. De ezt csak olyan emberek mondják, akiknek nincs elég problémájuk és ráérnek mással foglalkozni, meg nem is ismernek, szóval az ilyeneket hagyd figyelmen kívül :) (L/17)
2012. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy az a lényeg, hogy te mit gondolsz magadról és nem az, hogy mások, nem másoktól függsz, hanem sajátmagadtól, mert te öltözöl fel reggelente, te sminkelsz (ha igen), te kéred meg a fordrászt, hogy milyen frizurát csináljon, ez a te választásod, ízlésed, ha valakinek nem tetszik, akkor ne nézzen meg ;)
2012. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Ha csajok kurv.znak le, akkor kurv.ra irigykednek. Ha férfiak, akkor kurv.ra meg szeretnének kapni, de kevésnek érzik magukat, vagy töketlenek, vagy beszariak, vagy primitívek ahhoz, hogy megpróbáljanak megismerkedni veled. Sokkal egyszerűbb ha lekurv.znak, és így többnek érzik magukat. Nem szabad ezekkel foglalkozni. Lelki nyomorékok.

Amúgy én imádom a magas, vékony, nagymellű lányokat, csak sajnos én alacsony vagyok, így elég esélytelen. De ettől még nem szoktam lekurv.zni őket:-)

2016. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!