Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy még mindig kopik?

Normális, hogy még mindig kopik?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja csináltattam a tetkómat, vissza kellett volna mennem javíttatni, de feketén csinálták, mint utólag kiderült és eltűnt a tetováló, (tudom biztató) nem viccelek, hiába keresem nem találom, ahol lakik meg túl messze van, meg a címét sem tudom, ismerősöm vitt ehhez a palihoz. Szóval, még nem voltam pótoltatni a festéket, azt veszem észre, hogy még mindig kopik. Ez normális? Elvileg már nem kéne neki. Ha átüttetem akkor ugye már nem fog kikopni? Mitől függ, hogy kopik-e vagy nem? Esetleg rossz festéket használt a srác, vagy mi lehet vele? Kérlek, aki tud segítsen a válaszával! Lehet, hogy egyénfüggő és még párszor át kell veretni, hogy megmaradjon végleg? Miért kopik, nem olyan feltűnően, de ha így folytatja jövőre alig marad festék, pedig elvileg sosem szabadna eltűnnie, akkor most mi lehet? Ti hányszor varratátok át, hogy ne kopjon tovább?
2012. aug. 22. 01:48
 1/1 anonim ***** válasza:

bátyámnak 1x lett megcsinálva, és azóta is szép mindkét tetoválása.

Ha tetoválást csináltatsz, inkább fizesd meg, egy életre szól a tetoválás, akkor már igényesen. Szerintem menj el egy jó szalonba, vagy vmi, és csináltasd meg rendesen, mondd el hogy mi történt, kopik folyamatosan, megcsinálják neked újra, szebbre. :))

2012. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!