Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tehetek géllakkra sima top...

Tehetek géllakkra sima top coatot? Olyat aminek nem kell uv fény? Vagy esetleg műkörömnél használt fényzselét? Vagy az lepattogna? Ti mit raktok rá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima fénytselé bereped rajta. a top coat-tal nem tudom, hogy mit akarsz. azzal akarod zárni? az se jó ötlet.
2012. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A top coatot úgy értem,hogy az a fajta amit nem kell köttetni,fedőlakk...
2012. aug. 22. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
csak a saját clear fedője jó rá. Nem viccből találták ki.
2012. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom mi a top coat...azt nem értettem, hogy a géllakk fedő helyett, vagy után akarod-e...bár mindkettő hülyeség.
2012. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utánra akarom rátenni!meg tudom,hogy van base/coat-juk,de a márka amit kinéztem külön árulja az alapját és a fedőjét is,így meg drága lenne és ezért gondolkodtam ilyen megoldáson!azért köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 22. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez egy drága dolog. De másképp nem működik.
2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már a többi dolgot beszerezted hozzá akkor ne ezen "spórolj" mert így nem lesz jó nem lesz tartós és fényes sem
2012. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!