Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj van velem? Vagy rosszul...

Baj van velem? Vagy rosszul csinálok valamit? Szőrős baj.

Figyelt kérdés

Szőrtelenítési problémáról van szó. Szinte már mindent próbáltam, de semmi sem volt jó.

Szőrtelenítő krém: egyáltalán nem szedte le Veet-et is próbáltam de semmit nem ért még úgysem, hogy kétszer annyi ideig hagytam rajta mint amennyit szabad lenne.


Gyanta: próbáltam otthon többször is különböző lerántási technikával, de fekete pöttyös lett tőle a lábam mintha bele szakítottam volna és már másnap visszanőtt a szőr, de nem a pöttyök azok csak kb. 3 nap múlva nőttek vissza, de iszonyatosan hülyén nézett ki


Kozmetikus: egyszer voltam nála, és teljesen ugyanaz történt mint otthon,ráadásul rengeteg szőrt rajta hagyott(elég hanyagul) és volt ami ki se jött, pedig elég hosszú volt a szőrszál otthon is és a kozmetikusnál is, már másnap nőtt is vissza.


Epilátor: most kaptam egy Braun silk epil-t de használat után már másnap visszanő a szőr


Borotva: ezek után már írnom sem kell miért nem használom, a hónaljamon használtam de egy egész napot soha nem bírtam ki szőr nélkül ezzel a megoldással


Normális ez egyáltalán???? Állítólag nincs hormonproblémám, de orvosnál még nem jártam ezzel, mert eléggé szégyellem :(



2012. aug. 22. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
14L
2012. aug. 22. 19:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Az epilátort mikor használtad? Akkor amikor már hosszúak voltak a szőrszálak, vagy csak alig 2-3 mm-esek? Mert ha túl hosszúak, akkor az összeset beletépi. Amúgy is beletép valamennyit, de legalább nem mindet, és nem lesz fekte pötty annyi. Amit meg beletépett, azt is pár nap múlva ki lehet szedni.
2012. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fürödj le meleg vizzel előtte

töröld magad jó szárazra

használd az epilátort

a fekete pöttyöket amik benne maradtak pzsvel nyomkod ki mint egy pattanást

ha másnap nő a szőr megint epilátor vagy szemöldök csipeszeld a ha nincs sok..


egy pár alkalomig még ilyen lesz, de aztán ritkulni fog

2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az epilátor is 1 hetes produkció. Leepilálod a kívánt bőrfelületet és nem szedi le teljesen, igen másnapra ott lesz néhány szál szőr ami nem baj, mert SOKKAL gyengébbek azok a sőzrszálak már, várj 1-2 napot hogy pihenjen a bőr utána megint leepilálod és akkor már tényleg eléri a kívánt hatást.


Fájdalom enyhítésére: Én azt szoktam (mert a puncimon használom az epilátort ahol a legfájdalmasabb az egész testet nézve) hogy jegelem. Jégaku, jégkocka, fagyasztott boróst nyomsz a területre, addig rajhagyod míg teljesen át nem hűl a bőrfelület és epilálsz tovább SOKKAL SOKKAL jobb tőle :) Nem teljesen az érzéstelenítés, de alig érzed és pikk pakk meg is vagy. Meg ezt ismételgetni kell, egy pontot lefagyasztasz leepilálod, másik pontot lefagyasztas megint epilálsz szépen apránként haladva :)

2012. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!