Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Crystal Makeup Studio blog?

Crystal Makeup Studio blog?

Figyelt kérdés
Szerintetek???Nekem tetszik nagyon, de a legjobb baratnöm utal erte.Szerinte nem jo.

2012. aug. 23. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi az hogy szerintünk?! Mire vagy kíváncsi, kicsit bővebben.
2012. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nektek tetszik??Ugy altalanossagban!
2012. aug. 23. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Kevésbé követem mint a többit. Nem rossz, találtam egy-két hasznos ötletet mindig, de azok sose a sminkekkel kapcsolatban, pedig sminkblog... Valahogy a sminkjei engem nem tudnak lenyűgözni. Szép, szép, de semmi extra. Ilyen szintű sminkeléshez a legtöbb nőben megvan a képesség, csak nem mindenki gyakorol eleget. Én jól tudok sminkelni, de mindig van mit tanulni, de tőle keveset... Szerintem aki sminkblogot akar csinálni, az legyen vérprofi, legyen merész és izgalmas. Modok olyan példát akiket mindenki ismerhet: Pixiwoo lányok, vagy Dope2111. Utóbbi már inkább átváltozóművész. Imádom őket és rengeteget tanultam tőlük. Én úgy érzem a legtöbb bloggerina csak rongyrázásból teszi a dolgát, tudás kevesebb van mögöttük. Persze tisztelet a kivételnek. És valahogy a Crystalon is ezt érzem.
2012. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy igy kifejtetted a velemenyed.A baratnöm is ezt allitja, de nekem tetszik, igaz en nem nagyon követem a blogokat, csak egy-kettöt olvasgatok neha.De amiket te irtal meg fogom nezni. :)
2012. aug. 23. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább a Pixiwoo lányokat ajánlom, ők készítenek hétköznapi sminkeket is. Dope inkább egy extrém érdekesség, de azért a földi halandónak is lehet tőle tanulni.

És szrintem sokkal hasznosabb videókat nézegetni, mint a hossza rizsát olvasni...

2012. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!