Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy minden...

Mitől lehet, hogy minden parfüm elillan a bőrömről? Nem csak én szokom meg, mert mások se érzik rajtam. Ez bőrtípus-függő?

Figyelt kérdés
Viszont azt többen is megjegyezték, hogy a saját természetes illatomat határozottan érezni rajtam. Ez nem testszag természetesen, rendesen tisztálkodok. :D Elképzelhető, hogy bizonyos bőrtípusok nem tűrik meg magukon a parfümöt? Fújjam inkább ruhára?
2012. aug. 23. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem függ a parfüm minőségétől is. én a csuklómra és a könyökhajlatba fújom, jobban lehet érezni, mint nyakon. (amúgy igen, bőrtípus - függő)
2012. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A következő a helyzet: olcsó parfümöt használsz amit nagy valószínűséggel alkohollal hígítanak, amiatt illan el gyorsan, a jó minőségű parfüm ára 25-30.000Ft-tol kezdődik, ezeket úgynevezett parfüm olajban hígítják, emiatt az illata akár 3-4 napig is eltarthat.
2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!