Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lógnak a melleim. Mit csinálja...

Lógnak a melleim. Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi mellem van,csak egyformák.Nagyon zavar,mert még csak 16 éves vagyok,és az emberek kinevetnek miatta,piszkálódnak.Vannak rá valamilyen gyakorlatok,tippek,amivel izmosítani tudom őket?



2012. aug. 23. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
melltartó, plasztika. Egy bizonyos súly és nagyság felett naná hogy lóg. Egy szuper melltartót kellene venned, ami stabilan tartja őket. A mellizmokat lehet edzeni, de attól még lógni fog sajnos a melled.
2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a mellplasztika ideális lenne így 16 évesen...:)
2012. aug. 23. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a beszéd! Saját néven kitéve sokkal jobban hangzik. Egyik: Ne kérdezd meg itt, hogy bejön-e, mert ha 99-nek bejön, a századik bunkó módon szól le érte, és azt fogod hinni, hogy bántanak, pedig csak kevesen találják bántónak. Aki a melleddel piszkál, az eleve bunkó, akár lógnak, akár kicsik, akár nagyok, akármilyenek. Ne a melleden változtass, hanem a társaságon, akik így leszólnak, mert ők azok, akik igazán ártanak neked! Megereszkedett, de nagy mellekért is millió pasi van oda, ráadásul századannyit nem számít egy kapcsolatban, mint az, hogy milyen vagy amúgy! Fel a fejjel, és ha sportolni szeretnél, sportolj, de bőr, ami megnyúlt, lényegesen nem fog visszaalakulni, viszont a további ernyedés ellen jó. Persze egy sportmelltartó nem árt. Esetleg ússzál, vagy ilyesmi, ha szeretsz!
2012. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem azt írtam, hogy plasztikáztasd :) ráérsz, ha már végeztél az összes gyereked szoptatásával pár évtized múlva :) csak írtam, hogy ezek a lehetőségek vannak.
2012. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hordj olyan melltartót amiben nem lóg :D ha nagy akkor természetesen egy idő után lógni fog....sajnos neked most jött el ezaz idő. Ha lesz/van barátod, őt tuti nem zavarja, mert úgy szeret ahogy vagy.:D
2012. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!