Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok milyen fiúk tetszenek?

Lányok milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mostanában milyen típusú fiúk tetszenek a lányoknak.Mert akik nekem tetszenek arra minden lány azt mondja,hogy ez? Jézus hogy néz ki és stb. komolyan ilyen rossz izlésem lenne vagy mások elfogultak?

16/L



2012. aug. 23. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsit nagyobb leszel akkor magad is rájössz, hogy nincs össznépi ideál, csak a kicsiknél. Amint nővé érsz, lesz saját ízlésed, stílusod és saját szemléleted a külsőről.

Valakinek ez tetszik valakinek meg az.


Nekem pl. tetszenek az átlagos férfiak. Akikben külsőre semmi extra nincs. De az annál vonzóbb, ha belesőre nem az az unalmas figura.

Pl. a reklámban szereplő pasi:

http://www.youtube.com/watch?v=TiRIK78ICUA


22/L

2012. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne érdekeljen, hogy ki mit mond,a lényeg az, hogy neked tettszen :) mindenkinek más ízlése van
2012. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magasságra olyan 175-185 cm, legyen izmos, de azért ne az a szekrény típus. Fehér,tiszta bőr. Sötétszőke-Világosbarna-barna haj, zöld szem. Ne hordjon csőgatyát,és b.zis cuccokat, inkább sötétebb színeket. Legyen komoly, legyen saját véleménye a dolgokról,és azt merje is kimondani. :)
2012. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne rágódj ezen! Nekem is olyan srác jön most be, akre azt mondják, h Adri, ne is gondolj rá!!!! De én gondolok, mert nem az a lényeg, h a bnőmnek teccen! Sőt! Csak nekem!! :D

16/l

2012. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!