Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én szoktam beraktározni...

Csak én szoktam beraktározni kozmetikai, hajápolási termékeket? Hogyan kontrolláljátok magatokat? Ti mit szerettek tesztelni, vásárolni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó oldal, már-már túl jó, a krémmánia. Mindig találok valami újat, valami érdekeset, amit aztán általában ki is akarok próbálni a vélemények alapján. Most a legfontosabb a hajam. Decemberben szalagavatóm lesz és szeretném, ha szép, egészséges hajam lenne. Most levágattam, megritkítattam, és vettem két új terméket, ez balzsamot és egy hajvégápolót.

Már annyi hajápolós cuccom van, alig férek lassan. Van, ami nem vált be, de azt sincs szívem kidobni.


Van 3 samponom, 2 balzsamon, 1 hajpakoló krémem, 1 hajpakolásom, 1 hajfénykrémem, 1 hajvégápolóm, 1 hajszőkítő spraym, 1 szárazsamponom, 1 ne mosd ki balzsam (gliss kur fújós).

Ebből egy csomó mindent nem is használok, még sincs szívem kidobni őket.


Más is van így ezzel? Ti hogyan kontrolláljátok magatokat? És ti mit szoktatok beraktározni?



2012. aug. 23. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

néha velem is elszalad a ló :D csak ugy birom ki ha megyek boltba, és csak annyi pénzt viszek magammal amnnyibe fog kerülni pl sampon

vagy csak akkor veszek sampont ha elfogyott

2012. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok! amit nem használsz de nem akarod kidobni azt ajándékozd el barátnőnek vagy valami ismerősnek
2012. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem veszem meg amire nincs szükségem. Mert pl. minek vennék sampont ha már van egy otthon? Majd veszek ha kifogyott, addig felesleges. Nekem mindenből csak egy van.

A krémmánia oldalt én is szeretem, onnan szoktam összeírni hogy mit vegyek ha majd legközelebb megyek a Müllerbe. Aztán még jól meg is gondolom a listámat bámulva, hogy valóban szükségem van-e ezekre.

2012. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régebben én is listát írtam, amit kb. 3x újra írtam, mert a felét mindig kihúztam. Végül egy nem túl hosszú listával elindultam, de még azt sem mindig vettem meg mindet, amit akartam. Ilyenkor viszont vettem mást, sajnos. :D
2012. aug. 23. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádok sminkeket venni. Sajnos a dm-ben a leértékelt polcon mindig találok valamit. És egyetlen módon tudom kontrollálni magam: elfogy a pénzem. A sminkjeim felét nem is használom.
2012. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám! :D

Én is nagyon szeretem a Krémmániát, mindig elolvasom a véleményeket, mielőtt megvennék valamit.

Azért igyekszem kontrolálni magam, bár ehm...az elmúlt egy hónapban kb 10 000 Ft-t sikerült elköltenem, magam sem tudom, hogyan...

Rászoktattam magam, hogy csak akkor vegyek újra valamit, ha az előző már elfogyott.

Kivétel, ha akciós. Jelenleg pl. 2 dezodorom van otthon, mert nagyon jó áron sikerült kifognom őket. Ezt meg merem venni, mert tudom, hogy elfogy.

Arcápolókat (lemosó, krém, púder, korrektor) kizárólag csak akkor veszek újat, ha elfogyott/kifogyóban van. Ugyanez érvényes a tusfürdőkre, hajápolókra is.

Ajakápolók terén nehéz volt leállni, de min. 2 évre elég a készletem. :D


18/L

2012. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!