Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék szebb és...

Mitől lehetnék szebb és divatosabb?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehetnék szebb és divatosabb. Minden szempontból: öltözködés, bőrápolás, haj, smink (nem vagyok olyan sminkelős típus, csak azt ami épp hogy kiemeli a szemem). Olyan tippeket kérnék ami suliba sem feltűnő. Szépnek, de mégis természetesnek szeretnék tűnni. Köszi előre is.

2012. aug. 23. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hordj olyan ruhákat amik nem túl kihívóak rikítóak, inkább szolid, de azért fiatalos
2012. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez eddig is így volt! Mindig színes pólókat hordtam meg farmert.. de úgy érzem, hogy a ruháim jól néznek ki, de én bennük nem.. és evvel nem tudok mit csinálni..
2012. aug. 23. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia elso vagyok. sminknek igy latatlanba ajanlom hogy alapozd le az arcodat a szemedet felul egy vekony csikban huzd ki szemhejtussal es tegyel szempillaspiralt. esetleg egy kis szajfeny is mehet. A hajadat valtozatosan hordd osszefonva vagy kiengedve vagy kontyban vagy copffvan vagy csak egy kis tincset oldalra eltzzve. barhogy. A borod pedig hat attol fugg hogy szaraz a borod zsiros vagy pattanasos vegyel ra valo kremet. Es egyel egeszsegesen mert az mindennek az alapja. remelem segitette bocs csak nincs ekezetem es bocs az elirasokert is
2012. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél! és semmi gond, én is néha elírom.:))
2012. aug. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!