Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért sajnáljuk a kövér...

Miért sajnáljuk a kövér embereket?

Figyelt kérdés
Tudtommal nekik sokkal könnyebb, mint azoknak, akik mindennap sportolnak és visszautasítják a sok finomságot.
2012. aug. 26. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Erre én is kíváncsi lennék, hogy miért kell az ő lelkivilágukat pátyolgatni? A kövér emberek 90%-a saját hibájából hízik el, lefogyni nem tudnak, mert nem hajlandók lemondani a finom, de hízlaló falatokról, sportolni lusták, csak sírnak, hogy mennyivel rosszabb nekik. Én is voltam 90 kiló, mert nem megfelelő ételeket ettem és nem mozogtam semmit, a saját magam erejéből fogytam vissza 65 kg-ra, csak azzal, hogy életmódot változtattam. Akkor sem sírtam, hogy hogy nézek ki, de nagyon szégyeltem, amiért így elhagytam magam akkoriban. Csak magamat hibáztathattam.
2012. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Sajnáljuk őket?

A többség kiközösíti őket és állandóan sértegeti...

De ki kért arra hogy utasítsd vissza a finomságokat?Te is ugyan úgy megteheted.

2012. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
szerintem van aki nem sajat hibajabol kover hanem egy betegseg vagy mutet miatt lett olyan es szerintem nem ssajnalni kell oket hanem biztatni hogy kissebb nagyobb erofeszitessel es elszantsaggal lehetnek vekonyabbak.
2012. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem sajnálom őket. Mindenki éljen úgy, ahogy neki jó.
2012. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább csak 60%a a helytelen táplálkozás és a kevés mozgás eredménye. Rengetegen betegek,meg olyan alkatúak,vagy nem tudnak fogyni. Akkor ez már olyan,hogy miért undorodunk az anorexiásoktól? ők meg betegek... És még sok kérdést fel tudnák tenni
2012. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Én sem sajnálom őket,max azokat akik betegség miatt azok és piszkálják őket,azokat sajnálom,amúgy meg.
2012. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem sajnálom őket, sőt inkább dühítenek:

vannak ismerőseim, akik egész nap rinyálnak meg sajnáltatják magukat hogy ők milyen dagadtak és várnak arra hogy valaki azt mondja nekik hogy nem, közben a mekiben meg pizzázókban és kávézókban döglenek egész nap ahelyett hogy megmozdulnának hetente egyszer.

érdekes, olyan ismerősöm is van, aki tényleg betegség miatt kövér, nem is kicsit, és amióta ismerem (közel 10 éve) egyetlen egyszer nem panaszkodott a súlya miatt, sőt igyekszik egészségesen enni és futni jár, mégsem fogy.

én anno 70 kilóról fogytam le 48ra úgy hogy szerintem nálam kényelmesebb embert nem nagyon hord a hátán a föld, de megcsináltam mert meg akartam. bárki képes lenne rá.

2012. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
egyetértek az elsővel, és azt is unom már hogy minden kövérre ráfogják hogy biztos betegség miatt nem tud lefogyni
2012. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

# 5/9


Ez csak kifogás, hogy ilyen az alkata, nem létezik olyan ember aki mozgással és helyes táplálkozással ne tudná jó formába hozni magát. Szerintem egyedül az egészségügyi probléma ami kifogás lehet.

2012. aug. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!