Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek, hogy tetszik az...

Hölgyek, hogy tetszik az ilyesféle férfi felsőtest? Bejön/Nem jön be; 1-10? Enyhén szőrös mellkassal jobban/kevésbé?

Figyelt kérdés

[link]


Maximális őszinteséget kérek!


2012. aug. 27. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz, olyan 7.

Én a természetesség híve vagyok, ha csak ennyi szőr nő rajta, akkor így a jó, de ha több, engem az nem zavar, miattam nem kell gyantáznia.

Persze ezt a normális keretek között értem, ha valakinek tiszta szőr már a nyaka, az azért nem túl gusztusos...

2012. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Szerintem a tízes skálán 6-6,5... szőr nélkül +1 pont lenne... ( szerintem már nem divatos, a hónalj szőrzetet pedig nehéz vagy akár lehetetlen egész nap tisztán tartani, főleg nyáron...


F

2012. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
hát maga a formája olyan semmilyen. Hasra kevesebb izom, mellre több - vagy talán ha kevesebb lenne a hason akkor látszana a többi, annyi szőr nem baj, kivéve a hónalj mert az undi. De minél csupaszabb annál jobb. 6-7
2012. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
9 pont nem szeretem ,ha ennyire szőrős a hónalja.A többi tökéletes😊
2015. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!