Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik ez a táska? Iskolatásk...

Tetszik ez a táska? Iskolatáskának jó?

Figyelt kérdés

[link]

Indokold légyszíves meg hogy tetszik-e vagy sem.

15/L


2012. aug. 28. 00:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lényegében nem rossz, de nem is mondanám jónak. Csak egy sima táska egy NIKE felirattal. Ráadásul ha nike, ha nem, majdnem 9ezerért nem venném meg. Iskolatáskának meg vegyél iskolatáskát és ne egy nagyméretű retikült..
2012. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gusztustalan. úgynézki mint egy vénasszony táskája amit a templomba visz el, csak épp ottvan rajta egy nike felirat. ha válltáska lenne ezerszer jobb lenne. de hátitáskát vegyél. közöttük vannak jók.
2012. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem személy szerint nem jön be, de ha neked tetszik, akkor vedd meg, ne mások véleménye befolyásoljon.

és iskolatáskának gyakorlatilag minden táska jó, amibe beleférnek a könyveid, füzeteid, eszközeid.

2012. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elég bevásárló szatyor feelingje van nike felirat ide vagy oda
2012. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tetszik , egyet értek az előttem hozzászólóval , a bevásárlószatyor jut róla eszembe és még a vállad is elrontaná.
2012. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tetszik, olyan öregasszonyos,talán bevásárlótáskás az ára meg már csak tetőzi,hogy miért nem venném meg.
2012. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de amúgy sem szeretem az ilyen táskákat. Tényleg öreges. Iskolába már csak azért se hordanám mert kényelmetlen lenne 15 kilót cipelni benne egész nap. Plusz félnék hogy leszakad a füle. Mondjuk nekem amúgy is jobban bejönnek a hátizsákok. Ha neked tetszik, akkor hordjad, hugom is ilyesmit hordott tavaly, (csak aztán leszakadt a füle, és cipelhette haza benne a könyvekkel), most divat ilyesmikkel suliba járni.
2012. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nem iskola táska.....

Az iskolatáska ilyen: [link]

2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a táska nem tetrszik. De szerintem azzal semmi gond nincs ha női táskával jársz iskolába, én is azt hordok már évek óta :)

17/l

2012. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik. Nem tűnik túl praktikusnak és nem is szép.

Sokkal jobb egy normális hátizsákkal járni suliba, és nem egy retiküllel.

2012. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!