Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én a fülcimpámba szeretnék...

Fruska97 kérdése:

Én a fülcimpámba szeretnék lyukat azt hallotam hogy a fülbelövés roncsolja a fület és nehezebben gyógyul de a szúrással meg nagyobb lessz a lyuk? Szurassam vagy lövessem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Fülcimpába lövetheted is, mert az nem roncsolja a porcokat, de ha egyszer majd porcba akarsz, azt mindenképp szúrasd.
2012. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem szúrasd, gyorsabban gyógyul, kisebb a roncsolódás esélye. A piercinget (testékszert) szúrni kell.
2012. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem fülbelövéssel lett kilyukasztva a fülem.. egy hónapja voltam,és azóta sincs semmi bajom vele,első héten fájdogált kicsit,ha hozzáértem,vagy ráfeküdtem,de mostanra már semmi bajom vele. Négy hét után cserélhetem a fülbevalót,úgy tudom a szúrásnál is ennyi időt kell várni,szóval ennyit a hosszabb gyógyulási időről.. igaz ez emberfüggő.. :) Bármelyik módot is választod orvosi fém fülbevalóval kezdj,bizsutól/aranytól begyulladhat a füled.. én sajnos első lyukasztásra így jártam.. arany fülbevalóm volt,nem is bírta a fülem.. most lövettem újra, orvosi fém van benne,és minden szép és jó :)
2012. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2012. aug. 31. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!