Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Microdermal piercinggel...

Microdermal piercinggel tapasztalatok (lent részletezem)?

Figyelt kérdés
Tényleg igat, hogy max 1-2 év az élettartama, mert vagy kiszakad, vagy kilöki a test? És hogy nagyon csúnya heg marad utána?

2012. aug. 28. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Erről nem tudok nyilatkozni, de a piercerem azt mondta, hogy igen. Nekem pár hétig volt,de ki kellett szedni. Fájt, de heg nem maradt (kentem hegeltüntetővel)
2012. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Részleteznéd? Miért kellett kiszedni? Hol volt? Menyire fájt a szúrás?
2012. aug. 29. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták ha vigyázok rá, örök életű. De ha olyan helyen van ahol irritálódik, könnyen beakad ruhába vagy nem vigyázok rá eléggé akkor nem sokáig tart.


Nekem érzéstelenítéssel csinálták így nem fájt, utána sem különösebben.

Azt mondták, ha kiszedetem, kb. egy év alatt eltűnik a heg. De ez bőrtípus függő, valakinek nem is marad nyoma, valakinek örökké látszik.

2012. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hol van neked?
2012. nov. 15. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:

A kulcscsontom alatt van. Az elég védett hely. Vigyázni kell meg ne rántsa az ember törölközésnél, öltözésnél, és a gyógyulás alatt nem szabad olyan ruhát hordani amibe beleakadhat. Pl. kötött felső.

Meg tartózkodni a hason alvástól.


Te hova szeretnéd?

2012. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a mellkasomra (neked is ott van, ha jól értettem). :)
2012. nov. 20. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is a mellkasomon van, a kulcscsont alatt. Nagyon szépen mutat, és nem szoktam beleakadni. :D
2012. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még egy kérdésem lenne: tüdőszűrésnél nem (lesz) gáz? Mert azt hallottam, hogy így nem végzik el, mert bezavarja a gépet. Vagy egy műtét, vagy bármi ilyesmi előtt, ugye ez nem csak annyi mint egy rendes piercing, hogy kicsavarod-visszateszed, hanem ki kell "műteni", és búcsúzni tőle örökre. :S

Erről mit tudsz?

Köszi a válaszokat, felpontoztalak. :)

2012. nov. 20. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is: mindenképpen kérdezz rá a szalonban, de az a lényeg hogy titán ékszer legyen, az nem zavar be!

Én voltam vele MR vizsgálaton. Előtte való nap lecsavartattam a fejet róla, maga a talp meg 100% nem zavar be, ha titán.

2012. nov. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!