Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Rónai Lili...

Szerintetek szép Rónai Lili (jóban rosszban)?

Figyelt kérdés

sziasztok! Nem értem hogy Gergő miért nem azzal a másik csajjal jön össze a sorozatban (Magdival), sokkal szimpatikusabb, kedvesebb arca van, a sorozatban ez a Márti lány (Rónai Lili)-nek olyan 'gonosz' feje fan, nagyon erősen kivan húzva a szeme, és olyan ellenszenves a tekintete, pláne hogy egy kicsit bunkó szerepet is játszik. Szerintetek szép lány?

[link]

[link]


2012. aug. 28. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
szerintem szebb lenne ha nem sminkelnék ki ennyire
2012. aug. 28. 19:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit malacarcú, de rockerlányként "eladható" lenne, viszont szerintem nem áll jól neki és ahogy olvasom, nem is áll közel hozzá. Amúgy szerintem is kevesebb smink, és egy bájos lány lesz belőle:)
2012. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bea203 ***** válasza:
nagyon szep.o a legszebb a joban a legtehetsegesebb is.
2012. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha szebben,bájosabban lenne kifestve vagy nemcsak fekete cuccai lennének akkor megtudnám érteni gergőt :)
2012. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki de meghízott!!
2012. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak 2013. szeptemberétől "ismerem". Egyáltalán nem szép leány. Malacképű, az alakja is szar, ráadásul többnek látszik mint ahány éves valójában.
2014. febr. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!